Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok már szerelmes a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok már szerelmes a barátomba?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz a történet...de kérlek segítsetek,hogy mi ez,mert tényleg nem tudom eldönteni,hogy mit akarok.Hogy szeretem-e egyáltalán?Hogy jutottam el idáig?

Amikor járni kezdtünk én nagyon szerelmes voltam belé 1-2 hónap után. Sokat fogalkoztam vele,könnyen elsírtam magam,ha bármi apróságot bántónak éreztem,meglepi sütiket készítettem neki,gyerekeim apjának is bármikor elképzeltem volna. Eközben ő a kezdeti udvarlás után teljesen passzív lett,sokszor emlegette exét is,semmivel nem lepett meg ,átjönni sem akart hozzám gyakran a lustaságra hivatkozva.Teltek a hónapok hiába szóltam neki sokszor,hogy ez így nem oké pár napig változtatott csak.Én meg egyre jobban megkeményedtem,engem sem érdekelt túlzottan már,hogy mikor jön mi van vele.

MAjd most hirtelen egy hete egy ugyanilyen beszélgetésünk után,hogy mondtam neki ezt már nem bírom tovább teljesen szerelmesen viselkedik velem. Folyton keres,amikor velem van kifejezi szerelmét,nagyon cuki tényleg.

De engem megütött azaz érzés,hogy ez kamu a részéről. Mindig modnta nekem,hogy ő nem tud így viselkedni ő nem bújós,de amúgy szeret engem. Erre hirteln most egy hete bújik,írja a cuki sms-eket,mondja is,hogy mennyire szeret,simogat ,este is bújik stb.

Nem értem az egészet.

És az a baj,hogy én meg már annyira átálltam az ő stílusára,hogy jó ha nem találkozunk kit érdekel,legyünk lusták a másikkal szemben én sem megyek,ha fáradt vagyok,én sem írok én sem mondom,én sem lepem meg...és azt vettem észre,hogy hiába ír szépeeket kb nm is érdekel,leolvasom és koknrétan semmit nem érzek,válaszolni sincs kedvem.

Már azt is álmodtam egyik este,hogy ő feküdt az ágyamon zokogott és azt modnta nem szerelmes belém.Én meg csak néztem és nm is sírtam,és nem is zavart,hogy ezt mondja,hanem megsimogattam a homlokát és mondtam ,ez teljesen természetes,ha néha megingunk. -Az jutott eszembe,hogy szerintem én voltam vlaójában az álmomban a barátom és én modntam ezt zokogva,hogy nem szeretem,hogy tudatalatt már így érzek.


Nem tudom mit tegyek,hogy mit modnjak neki? Vagy ,hogy nem fogom-e megbánni,ha elengedem? Hogy jutottm el idáig? Rendesen bűntudatom van,de közben meg haragszom is rá,mert ez miatta lett ilyen...


Veletek esett már meg ilyen??


2020. szept. 11. 08:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem beszélnetek kéne erről, hogy megértsd mi játszódik le benne pontosan, miért változott meg a viselkedése.

Teljesen érthető a reakciód, ha nem tudod kellően értékelni a közeledését a korábbi viselkedése miatt.


Érthetetlen színészkedés és taktikázás helyett komolyan el kellene beszélgetni, ha esetleg nyitott lenne erre. Elmondhatod neki esetleg azt, hogy nem egészen tudod komolyan venni a cukizásait, esetleg elmagyarázhatná, hogy eddig miért volt olyan közömbös.

2020. szept. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A leírás alapján nekem úgy tűnik, hogy épp amiatt szerettél ki belőle, mert ő is ilyen érzéketlenül bánt veled. Ha másképp kezelt volt téged már az elejétől, akkor talán nem történik meg ez. Viszont ebben az ingatag kapcsolatban nem tudhatod, hogy mire számíts, hiszen lehet, hogy most cuki, de talán pár hónap múlva megint visszakerültök ugyanoda.
2020. szept. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
15%

Neked semmi se jó.Ha olyan,nem jó.Ha másmilyen lett,az se jó.Tkpen mi a túrót akarsz?

Változzon meg,mert nem jó,miért olyan távolságtartó?aztán az se jó ha megváltozik,és kedveskedikmert akkor meg azon agyalsz,hogy de miért változott meg!

Hát baz+ veled se egyszerű az élet,az biztos!

2020. szept. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1, köszönöm! megpróbálok vele beszélni,de tényleg elég nehéz. Mert hajlamos arra,hogy csak mondja a munkaügyeit levegővétel nélkül,vagy éppen halálosan fáradt ,fáj a feje stb...szóval tényleg nagyon nehéz leülni beszélgetni vele pedig már napok óta el akarom csípni ...

2, Igen valószínű az érzéketlenség miatt szerettem ki belőle,és most rosszul vagyok attól,hogy látom most meg szeret én meg már nm tudok örülni ennek úgy..

2020. szept. 11. 08:30
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak megijedt hogy elveszített téged és ezért kezdett el újra cukiságokat tenni;írni. Mert ugyanazt kapta vissza tőled amit ő adott neked törődés szintjén.


Én hat éves kapcsolat közben érzem azt amit te most. Én sem tudom eldönteni hogy mit érzek igazán bnőm iránt, de én tudom hogy miért lettem úgymond félig közömbös iránta:


Mivel két éve együtt élünk beleláttam hogy vezeti az életét hogy viszonyul a háztartáshoz illetve hogy Sokszor úgy érzem mintha egy kislányt kéne nevelnem és magyarázni neki mit hogy kell okosan ésszerűen csinálni És ez egy Olyan nőtől aki ma holnap gyereket akar szülni eléggé lelombozó.. nálam ez váltotta ki hogy közömbös, érdektelen lettem irányába 32f

2020. szept. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy szerintem egy adott ponton te is kissé rosszul kezelted a helyzetet. Ha látod, hogy közömbös és lusta veled szemben, már akkor felvetődhetett volna a szakítás, nem pedig úgy teszel, mintha beletörődnél. Mi értelme volt átállni az ő stílusára? Ilyenkor nem hányhatod fel neki, hogy közömbös, ha közben te magad is az vagy. Szerintem elég gyerekes ez a reakció, az ilyen “utánzás”, csak zavarossá teszi a kapcsolatot.
2020. szept. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Egyszer olyat is mondott nekem,hogy ő amennyi szeretett adott az exének utolsó hónapokban ,hogy most az élettől vissza kell hogy kapja mindezt a szeretetet. Neki arra van szüksége,hogy imádják,csak szeressék nagyon és neki ne kelljen visszadni semmit... Akkor modntma,hogy bocsi de nekem is kell szeretet és nem fog kapni tőlem semmit,ha így áll hozzá. Lehet ez is közrejátszik abban,hogy úgy érzem köszi ez nekem nem kell...
2020. szept. 11. 08:46
 8/12 A kérdező kommentje:
6,köszi igazad van ebben tényleg hibáztam. IGazából már akkor felvetődött a szakítás,csak nagyon szerettem és úgy voltam vele,hogy jó nézzük meg hová vezet az egész. Ő is mondta,hogy ne legyek közömbös attól még,hogy ő az. Egy darabig ment is,de amikor több hét,hónap eltelt és továbbra is iylen volt annyira fájt már,nem tudtam másként kezelni mint így,hogy megkeményedtem.Közben tudtam,hogy ezzel kiírtom az érzelmeimet.
2020. szept. 11. 08:49
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez "eső után köpönyeg" a tipikus esete... hagyta/hagytátok leépülni a kapcsolatot egy olyan mély szintre, amiből most már "mesterséges" módon, nem őszinte szívvel, nem lehet újraépíteni. Szerintem ez elszállt!
2020. szept. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Úgy összességében mihez lenne kedved?


Vele maradni vagy szabadság?


Nyűg ez neked, kb olyan szinten, hogy...jajj nincs kedvem jajj neee, jajj már megint ..jajj most ne...jajj ?

2020. szept. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!