Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok szerelmes lenni a barátomba?

Figyelt kérdés
Van egy barátom akivel már lassan 5 hónapja vagyunk egyutt, de még mindig nem vagyok szerelmes belé. Nem akartam szakítani, mert kivancsi voltam mi sül ki ebből a kapcsolatból,de meg mindig semmit nem erzek. Nagyon uresnek érzem magam és egyaltalan nem varom, hogy talalkozzunk..Mi lehet a baj vajon?

2017. okt. 14. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha nem vagy belé szerelmes, miért vagy vele? Neked se jó, meg neki se!! Lehet, hogy őt ezzel megbántod nagyon majd ha kiderül! Ne tedd tönkre szegényt és magadat se! Várj egy olyan fiúra, aki tényleg megdobogtatja a szíved!
2017. okt. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Pedig ezt jobb lett vna sztem az elejen tisztazni, mert minel tovabb halogatod annal rosszabb lesz a helyzet.
2017. okt. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Mi lehet a baj vajon?

Semmi. Csak nem működik. Van ilyen.

2017. okt. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért vagyok vele mert nagyon szerettem az elején és nagyon orultem, hogy belepett az eletembe. De kezdett valtozni a dolog
2017. okt. 14. 23:43
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
De egyébként egy értékes, szerethető ember és jó hozzád? Tisztességesen viselkedik veled, normális? Minden működik, csak a nagy, romantikus lángoló szerelem az, ami hiányzik?
2017. okt. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem szereted, hagyd ott és ne legyél ilyen hülye kapcsolatfüggö.

Most jobb, hogy hazudsz neki, ráadásul az idejét is rabolod, mert mig veled van, akár elszalaszt egy olyan kapcsolatot, ahol még viszont is szeretnék.

2017. okt. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
4-dik válaszadónak- igen olyan ember, csak a lángoló szerelem hiányzik
2017. okt. 15. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!