Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok segíteni nekem ebben ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni nekem ebben ?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, közel 3 éve kapcsolatban, de jónéhány hónapja válságba került a kapcsolatunk. Távkapcsolatba kerültünk, mivel ő külföldön vállalt munkát, ez ellen nagyon harcoltam az elején, de végül ezidő alatt kialakítottam a magam életet és megtanultam konkrétan nélküle élni, hiányérzetet is aligha érzek. Azt elmondhatom, hogy szeretem, sőt összecsiszolódtunk, egy családként is jól működnénk együtt, de már nem vagyok szerelmes és ami szintén buktatót jelent, hogy nem kívánom vele a sexet. Mindezek ellenére, a sírás kerülget, ha bele gondolok, hogy talán a végét járja az egész. Az biztos, hogy az egyedülléttől nem félek, talán belekényelmesedtem a kapcsolatba ? Vagy ez csak egy próbatétel ? Kétségbe vagyok esve és fogalmam sincs mire utalhatnak ezek a dolgok. Képes lennék dolgozni ezért a kapcsolatért, hogy működjön. Előre is köszönöm a válaszokat.
nov. 19. 17:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
35%
Nem biztos, hogy feladnám. Itt a legnagyobb gond az, hogy nem együtt mentetek ki.
nov. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Én sem szeretném feladni, hiába, hogy több a negatív dolog.
nov. 20. 11:08
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
"Képes lennék dolgozni ezért a kapcsolatért, hogy működjön." - Nem működhet mert nem hiányzik és nem kívánod. Ezért akarnál dolgozni? Minek?
nov. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13 vagyok - ja, és szerelmes sem vagy bele.
nov. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!