Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok segíteni nekem ebben ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni nekem ebben ?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, közel 3 éve kapcsolatban, de jónéhány hónapja válságba került a kapcsolatunk. Távkapcsolatba kerültünk, mivel ő külföldön vállalt munkát, ez ellen nagyon harcoltam az elején, de végül ezidő alatt kialakítottam a magam életet és megtanultam konkrétan nélküle élni, hiányérzetet is aligha érzek. Azt elmondhatom, hogy szeretem, sőt összecsiszolódtunk, egy családként is jól működnénk együtt, de már nem vagyok szerelmes és ami szintén buktatót jelent, hogy nem kívánom vele a sexet. Mindezek ellenére, a sírás kerülget, ha bele gondolok, hogy talán a végét járja az egész. Az biztos, hogy az egyedülléttől nem félek, talán belekényelmesedtem a kapcsolatba ? Vagy ez csak egy próbatétel ? Kétségbe vagyok esve és fogalmam sincs mire utalhatnak ezek a dolgok. Képes lennék dolgozni ezért a kapcsolatért, hogy működjön. Előre is köszönöm a válaszokat.
nov. 19. 17:33
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Ennek annyi. Egy diákszerelem vége.
nov. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Hány éves a srác?
nov. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
21
nov. 19. 17:38
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog működni, mert még nagyon fiatal vagy és jön más fiú, akibe beleszeretsz, vagy csak vonzódás lép fel. Neki szintén jöhet más képbe. Tehát a legjobb az lenne ha pontot tennél a távkapcsolat végére. Természetesen ha nem akarsz húzzad az időt és csald meg/csaljon meg érzelmi téren simán, de úgyis az lesz a vége, hogy te mész balra ő meg jobbra. Fölösleges köröketminek futnál ugyan?
nov. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Viszont előbb utóbb minden szerelem helyét átvfogja venni egy mélyebb szeretet vagy nem ? Szóval nem érdemes hinni a sírig tartó szerelemben !?
nov. 19. 18:04
 6/14 anonim ***** válasza:
52%

Bazeg, nehogy lebeszéljenek már a kapcsolatról... főleg azért mert mi nem tudjuk a teljesen életsztoritokat.


Lehet, hogy ez csak egy válság az életetekben, amit meg kell oldani. Mekkora esély van rá, hogy a közeljövőben hazautazik dolgozni vagy akár az, hogy te kimész hozzá? Ezt a távkapcsolatisd tény és való hogy nem lehet örökké húzni.. de am direkt jól jöhet, ha aztán újra együtt vagytok felpezsdíti a kapcsolatotokat

nov. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes, de a te életedbe jön szerelem több mint valószínű.

Elzavarod majd akkor, mert jobb a langyos vízben, vagy, hogy le se tudsz vele feküdni undor nélkül?

Nekem mindegy mit csinálsz, de magamból kiindulva inkább legyek szerelemben pár évig többször mint életem végéig olyan ember mellett, akitől a hányinger kerülget és nem külsőre gondolok.

nov. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Van esély mindkettőre. A legnagyobb dilemmát bennem a többi említett dolog okozta leginkább. Valóban átalakulhatott ilyen korán a szerelem szeretetté, na meg a vágy enyhülését mi okozhatta ? Lehet, hogy csak áltatom magam, de úgy gondolom előbb utóbb minden kapcsolatban átalakul a szerelem és a vágyat is újdonságokkal kell fenntartani.
nov. 19. 18:42
 9/14 A kérdező kommentje:
Minkét fajta választ köszönöm és megfontolom, amiket írtatok.
nov. 19. 18:43
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
Jobb lesz ha szakítotok. Majd jön helyette valaki más. Fiatal vagy még, rengeteg időd van még pasizni.
nov. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!