Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, titeket ez zavarna?

Figyelt kérdés
Ha a baratotok a mai napig sajat kezdemenyezessel irogatna lanyokkal akikkel regen volt koztunk valami...
nov. 19. 19:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Baráti alapon nem zavarna egyáltalán. Mondjuk tudnom is kéne róla, hogy barátság az egész köztük. Viszont annak szoktak jelei, mint pl. engem elhanyagol, nem érdeklődik irántam, nem szoktunk beszélgetni igazán, nem visz programozni, szexről szól a kapcsolat, ami még rossz is talán és ilyesmik. Szóval ha ilyesmi áll fenn nálad tedd ki a partnered, mert ha nem is csalna meg senkivel se úgyis ki fog dobni ő téged lassan, de biztosan.
nov. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%

Engem se zavarna ha tudnám, hogy szeret, mert kifejezné nemcsak szavakkal, de tettekkel is.


Viszont téged ez zavar és ha zavar annak vagy van oka, mert nem tudatja, hogy szeret, vagy alapjáraton bizalmatlan vagy önbizalomhiány miatt.


Döntsd el, hogy tönkremész-e mellette, vagy inkább szakítasz vele.

nov. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Kimutatja, hogy szeret, csak nekem furcsa hogy igenye van erre, masok szoltak, hogy figyeljek oda. Olyan lanyokkal is beszel, akikbe regen szerelmes volt...
nov. 19. 20:08
 4/20 anonim ***** válasza:
77%
Ismerősei, barátai, nem szakadt meg a kapcsolat köztük, lehet veled se szakítaná meg személy szerint. Nem lehet arra alapozni, hogy más mit mondogat neked, te neked kell érezni, sejteni, tudni, hogy szeret téged, nem lenne hozzád hűtlen. Ha nem tudod, mások véleménye befolyásol akkor nincs egymás mellett keresnivalótok igazság szerint...
nov. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%

Igen, zavarna.


Sima barátság nem zavarna, de "volt köztük valami", meg "szerelmes volt"... nah.

nov. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
32%

Tett a párod olyasmit ezenkívül, ami miatt nem bízol benne?

Talik a hátad mögött, vagy a múltban megcsalt valakit?

Téged csaltak meg és most rá vetíted ki?

Lehet, hogy egy baromi szép szerelmet teszel tönkre a féltékenység miatt.

Ha nem tudsz benne még picit se megbízni hagyd el.

Egyébként hiába nem beszélne velük te akkor is valószínű, hogy féltékeny lennél új személyre kolléginára, buliban valakire csak azért, mert beszélgetne vele kolléga szinten, ránézne más lányra.

Önértékelési problémáid orvosolni kéne, mert ha ő kimutatja, hogy fontos vagy neki, szerelmes-szeret akkor nem kéne a múltban lévő szexuális élményeiben szereplő lányokra féltékenykedni hiába ír nekik.

Természetesen lehet, hogy visszamenne legalább egyikükhöz, de akkor nem tudom miért vagy még vele.

nov. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
65%
Zavarna hát. A legtöbb nőt és férfit zavarna, főleg, hogy mások szólnak neked, azaz titkolja a pasid előtted. Ezek a nők nem a barátai voltak, biztos lehetsz benne, hogy most sem barátkozni akar velük. Ne legyél madár.
nov. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Sunshinedoll ***** válasza:
71%

Ez nekem nem a "zavar" kategória. Az zavar, amikor ülök a teraszon és a szúnyog mindig odajön, és mindig el kell hessegetnem, és magamban fortyogok, de azért ott maradok a s-ggemen.

Ez nem zavaró, hanem ez nekem konkrétan az, amikor felállok a teraszról és bemegyek.

Viszontlátásra.

nov. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
53%
Zavarna az ilyesmi, de férfi vagyok. Talán egy nő nem annyira hajtana rá egy férfira ilyen esetben, de a fasz tudja.
nov. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Férfiként írom, hogy amelyik nőt nem zavarja, az sajnos meg is érdemli, hogy megcsalják. Egy vêlemény a rengeteg ember véleménye közül az ên véleményem.
nov. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!