Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolatban titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban titeket mennyire zavarna ez lányok?

Figyelt kérdés

Nos, van egy napi rutinom, amit naponta csinálok, és ez kb. 2 órát elvesz az időmből!


Konkrétan:

-Nyelvtanulás: 1 óra

-Testedzés: 40 perc

-Relaxálás: 30 perc


Már régen volt kapcsolatom, akkor még nem voltak ilyen "elfoglaltságaim", de ha most lenne kapcsolatom, akkor ez mennyire zavarna titeket? Nyílván úgy értem, hogyha együtt élnénk, laknánk.


Köszönöm.


2021. júl. 17. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Introvertált vagyok. Amíg te ezt csinálnád bőven el lennék a saját világomban. Szerintem ez nem sok idő, sőt! Örülnék, hogy van értelmes elfoglaltsága a páromnak.
2021. júl. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm, esetleg nem -e szeretnél a párom lenni #1-es? Hány éves vagy?

Várom a válaszodat.

2021. júl. 17. 15:11
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Semennyire, ennyi idot en is eltoltok a sajat dolgaimnal.
2021. júl. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Ne haragudj, de ezek alapján azért még senki nem fog akarni a párod lenni.

Te sem ismered ezt a kommentelőt. Ennyire kétségbeesve ne legyél már könyörgöm, ez szánalmas.

2021. júl. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Két órát, ha nem tudja magát lefoglalni a párod, az már régen rossz.
2021. júl. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a 2 óra szerintem senkit nem zavarna
2021. júl. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem zavarna, legalább lenne időm a saját hobbimra, meg a rokonokkal beszélgetni, meg nyugiban kaksizni. :)

Ráadásul ez összeköltözés előtt amúgy sem tűnne fel :)

2021. júl. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nem zavarna. Mindenkinek vannak szokásai, attól hogy valaki kapcsolatban van, ilyesmiket nem kell elhanyagolni. A felsorolt dolgok közül mind fontos.
2021. júl. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ritka szánalmas, hogy itt és így próbálsz meg csajozni :(
2021. júl. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!