Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha hanyagol a ferfi milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hanyagol a ferfi milyen praktikaval szerezzem vissza a figyelmét?

Figyelt kérdés
Ikyenkor a nonek is tavolodnia kell?

nov. 20. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha hanyagol, nem érdems foglalkozni vele.
nov. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Praktikák helyet, talán célravezetőbb lenne, ha ezt az adott sráccal beszélnéd meg, hogy ez miért van.
nov. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ferfiakkal nem kehet megbeszelni, nem akarok nyomulos se lenni, mert a legtobb no ilyenkor racsimpaszkodik a ferfira amitol megjobban eltavolodik. Sokszor a ferfi nem akarja megbantani a nkt, ezert nem mond semkit csak tavolodik
nov. 20. 12:33
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
De, meg lehet beszélni. Akivel nem, az amúgysem alkalmas egészséges párkapcsolatra, felesleges foglalkozni vele
nov. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A rácsimpaszkodás meg az egyenes beszéd nem egy és ugyanaz! Nem nyivákolni kell a srácnak, hanem leülni vele és normálisan megbeszélni a problémát. Ha meg ő erre nem képes vagy nem akarja, akkor nincs miről beszélni vele a továbbiakban.
nov. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha hanyagol nem tudod vissza csábítani, max. egy kis időre aztán ugyanúgy hanyagolni fog míg teljesen ki nem lép a "visszonyból".
nov. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Senior Séf ***** válasza:
37%
4-es, van még mit tanulnod a férfilét nehézségeiről. Pontosabban a két nem különbözőségéről. A nő az érzései, megérzései mentén él és ítél, szemben a férfi logikán alapuló világlátásával. A nő a kapcsolatteremtés, kapcsolattartás nagymestere, ehhez pedig beszélni kell. Az utód neveléséhez szintén sok-sok beszéd szükséges. A beszéd tehát a nő "fegyvere". Egy férfi számára nővel vitatkozni olyan, mint szobabiciklizni. Csak belefárad a delikvens, de nem jut sehova. Hisz a két nem nem tud a egymás számára érthető és elfogadható érveket felsorakoztatni. Ha leültetsz egy férfit "megbeszélni" valamit, az neki hegyi beszéd. Prédikáció. Vagy rád hagy mindent, vagy elfogy a türelme és robban.
nov. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7 Nekem működik. Logikus észérveket ütköztetünk illetve azt is lehet mondani hogy ki mit hogyan élt meg és mit szeretne.


Úgy is lehet vitázni, hogy a nőnek érzelmi, a férfinak meg logikus érvei vannak.


Én nőként tudok logikusan érvelni, és be tudom látni, hogy a másiknak igaza van, úgy is, hogy meg vagyok bántva. Erre megoldás hogy "Tudom, hogy igazad van, de nekem ez így meg úgy esett és most erre meg arra van szükségem". A pasitól meg elvárható az, hogy belássa, ha ő hibázott, tudjon bocsánatot kétni, köszönetet mondani, és megérteni azt, hogy a nő meg van bántva / szomorú, miközben mindketten tudják, hogy esetleg a pasinak van igaza. És meg tudja vigasztalni, partnerként, együtt keresnek megoldást. Elvárt az is, hogy a nő tudja mondani mi a baja, mit szeretne. Ugyanez a pasiktól is. Szerintem ez alapvető emberi kommunikáció, csak sokan képtelenek rá.


Nem érdekel, ha a többség képtelen rá, a lényeg, hogy akivel kapcsolatban vagyok, az rendelkezzen ezekkel az alap képességekkel. (Együttélős boldog kapcsolatban vagyok, kb 2 éve)

nov. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
7 es vegre valaki erti mirol beszelek kiszonom🤚
nov. 21. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!