Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nő vagyok, egy nagy multinál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő vagyok, egy nagy multinál dolgozom. Van egy kollégám, akit havonta párszor szoktam látni futólag, még nem sokszor beszéltem vele, de NAGYON tetszik. Milyen praktikával hódítsam meg? Ő álmaim férfija.

Figyelt kérdés

Szeretném, ha megjegyezne, ha rám gondolna, ha pont hogy Ő

ő lenne az, aki azon agyal, hogy hódítson meg engem, és nem fordítva. Szeretném, ha megpróbálna randira hívni... Annyi fura praktika van a neten, de nem tudom nevelem melyik működne.


2022. szept. 11. 20:20
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Nem tom miért van 2× az ő, meg hogy miért új sorban folytatódik az a mondat.
2022. szept. 11. 20:22
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne játszmázz, mint egy hülye tini, hanem mosolyogj rá, köszönj neki, kezdeményezz vele beszélgetést vagy mást



Könyörgöm azt sem tudja, hogy létezel, ha bármilyen más módon célozgatsz neki, max azt hiszi, hogy baj van a toronyban

2022. szept. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Musztafa Kebab ***** válasza:
98%
A külsőd alapján fog eldőlni, hogy vonzódik e hozzád, ahogy te is a külseje miatt vonzódsz hozzá. Nem számít semmi praktika, kezdeményezz vele beszélgetést és éreztesd vele, hogy tetszik. Ennyi.
2022. szept. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
És mivel te nő vagy, nem is kezdeményezhetsz. Éljenek soká az örökre bebetonozott idióta dogmák.
2022. szept. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
98%
Nincsenek praktikák, beszélgetni kell. Hogy lenne álmaid férfija, ha semmit nem tudsz róla! Lehet a második feleségénél tart, és 3 gyereke van.
2022. szept. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%
Külsődön múlik csak. Ha minimum átlagos kinézeted van, akkor még ha jóképű fasziról is van szó (azaz szinteden felül van) akkor is ondótartálynak már jó leszel. Ha jól nézel ki, akkor pedig fixen tetszel mindenkinek, így neki is.
2022. szept. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát akkor lehet mostantól minden nap odafigyelek majd mindenre: haj, smink, ruha... Sajna a munkahelyem inkább a kényelmes - praktikus szerkokrol szól, bár van egy szűk réteg, férfi és nő egyaránt, aki farmerba, meg normál moziba káros ruhába jár dolgozni. De a legtöbbünk melegítőben, mert könnyű fizikai munka poros helyen, és vannak biztonsági előírások, amit mondjuk nem tart be senki, de attól még vannak.
2022. szept. 11. 20:38
 8/14 A kérdező kommentje:

* moziba káros = moziba káros

* szerkókról

2022. szept. 11. 20:40
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy szép nő melegítőben is az :). Egy ronda nő meg vehet fel bármit akkor is ronda marad. Nem ezen múlik.
2022. szept. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
Miert nem hívod te randira?
2022. szept. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!