Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Mondjam el neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mondjam el neki, hogy mit érzek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy haverom, akit már jó ideje ismerek.

Már csak barátok vagyunk, mert ezelőtt jártunk egy kevéske kis ideig.

Nagyon jóban vagyunk, minden nap átölel, megsimogatja az arcom, a suliban megkeres...stb.

Borzasztóan szerelmes vagyok belé.

Megöl a féltékenység, ha meglátom, hogy más lányok nyomulnak rá.

Mit tegyek? bele fogok őrülni


2010. okt. 20. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
én is ugyanebben a helyzetven vagyok, szintén mi is kevés időt jártunk aztán szakítottam vele, utána ujra összejöttünk, végül ő szakított és most külön vagyunk, egymásra se nézünk.. szeretem, (szerintem ő is engem) féltékenyek is vagyunk egymásra (nem látványosan), de neki lett új pasija és nem tudom mit kéne tenni.. :\
2010. okt. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja és 17/F
2010. okt. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem próbálj meg a lelkébe férkőzni..és próbálj utalni rá hogy te még midnig máshogy érzel iránta.. amúgy ki szakitott kivel ?
2010. okt. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy többet szeretnél.
2010. okt. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!