Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el anyáéknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el anyáéknak, hogy járok egy lánnyal? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ez az első, hogy járok egy lánnyal és anya még régebben kérdezte, hogy nem-e tetszik-e az a lány! Nagyon félek 13/f
2010. júl. 12. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Figyelj, ez bonyolult lesz: "Anya, apa, járok egy lánnyal".


Remélem segítettem.

2010. júl. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Én wook ***** válasza:

mitől félsz?

a fiuk szülei általában nem bosszankodnak ilyesmiért

hanem csak a csajoké ,merthát érted...

2010. júl. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Én wook ***** válasza:
mond meg ;)
2010. júl. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mondd, h egyszer kérdezte, nem tetszik-e neked az a lány. hát most szeretnéd elmondani, h tetszik. és te is tetszel neki. tehát jártok. :)
2010. júl. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez nehéz lesz! Ti mit mondtatok először?
2010. júl. 12. 17:59
 6/10 anonim válasza:
apa anya: nagyszülők lesztek gratulálok :) xD
2010. júl. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%

hallod töki, olyan kis bolond vagy. a fiúknak 1szerű, még kezet is fognak veled fogni... ha csaj lennél akkor agyalj ezen.

am randizhatnál a magyar nyelvtankönyveddel is egy ici-picit;)

L/16

2010. júl. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem is igaz hogy egyszerű a fiúknak...az én anyám hallani sem akar róla, hogy barátnőm legyen:D:S de úgyis van:D


17/F

2010. júl. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ne félj, nem fogják leszedni a fejed :D mondd meg, h ugye van a lány, akire régebben 'gyanakodtak', és hát most együtt vagytok. nem olyan nehéz :)
2010. júl. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem attól félek, hogy nem tetszik nekik, mert nekik nagyon is tetszene és én nem akarom, hogy pont ez legyen állandóan a téma!
2010. júl. 12. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!