Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kaphatnám vissza a szerelmem?

Figyelt kérdés
4 hete szakított. Ő nagyon odavolt értem, de én elég csúnyán viselkedtem vele sokszor, amit 3 hónap után megelégelt. Eleinte le akart rázni, majd 1 hét után mégis elkezdett minden nap keresni. Aztán én bolond, elküldtem, hogy ne írjon nekem, ha csak barátnak akar. Ez volt 2 hete. Lehívott meccsére előtte, ott is nagyon kedves volt, és minden nap, mikor rámírt. De azóta viszont, mióta beszóltam neki, nem nagyon ír magától, csak ha valami tényleg olyan akad. 2x voltunk buliban együtt, az egyikben én összeismerkedtem egy sráccal, akivel később smároltam is. Mikor ő ezt megtudta, borzasztóan kiakadt, és mikor látott vele beszélgetni, akkor is féltékeny volt. Aztán a következő buliban meg ő smárolt egy másik csajjal, barátnőm szerint csak bosszúból, amiben lehet valami, mert azzal magyarázta, hogy én is megtettem, és akkor miért mondtam neki, hogy szeretem. De tényleg szeretem, tiszta szívből. Csak próbálom túltenni magam valahogy, de nem megy. Mióta megtudta, hogy mással csókolóztam, azóta végképp nem keres. Ha én írok, válaszol és normális, de ő amúgy semmit. Tudom, hogy nem kellett volna mással smárolnom, miközben őt szeretem. Azt akarom, hogy megbocsásson és jóban legyünk, esetleg hogy újra kezdjük. Hétvégén megint megyek meccsére, mit tehetnék esetleg, hogy visszanyerjem? Tudom, hogy még nem felejtett el teljesen, hiába szakított, mindenkire féltékeny, és mikor buliban együtt táncoltunk 10 percig, meg is csókolt, szóval biztosan nem vagyok neki közömbös. Mit tehetnék, hogy visszakapjam? Keressem még? Vagy várjam meg, míg hátha ő keres? Én vagyok a hibás, szeretném jóvá tenni, amit tettem. :( Mit csináljak szerintetek?
2010. okt. 20. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Csúnyán viselkedtél vele, elküldted a francba, smároltál más sráccal... de azért szereted tiszta szívedből. Aha. Remélem ellenségeid nincsenek.
2010. okt. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mostmár éppen eleget színészkedtél neki, itt az ideje az őszinteségnek. Szépen mondd el neki, hogy mit érzel. Aztán lesz, ami lesz.
2010. okt. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Őszinte voltam vele, elmondtam, hogy szeretem. De vagy nem hiszi el, vagy nem érdekli már. Sajnos élőben nem tudtunk erről beszélni, ha találkozunk, sosem kerülünk olyan helyzetbe, ahol lelkizni lehetne. :S Úgy értem, sosem vagyunk kettesben, nyugodtan.
2010. okt. 21. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!