Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik velem így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik velem így?

Figyelt kérdés
A problémám, pár hónapja elvileg kapcsolatban vagyunk, csak lazába, minden nap beszélünk, úgy alakítja a napját hogy tudjon velem találkozni ha hívom, töltünk együtt minőségi közös időt, legutóbb úgy fogalmazott mintha rendes kapcsolatot szeretne utána megint témába hoztam az egész kapcsolatot, itt újra kiemelte hogy lazát akar.. de miért fáj neki hogy ha van amit nem szeretnék neki elmondani magamról vagy úgy eleve ha lazában vagyunk? Illetve hogy nem vagyok belé szerelmes, megmondtam hogy kedvelem, de érzelmileg nem tudom magam úgy elengedni mert ha ez laza én is úgy állok hozzá, attól függetlenül hogy kizárólagosság van mindkettőnk részéről, nem ismerkedek mellette mással, meg nem is akarok, miért várja el hogy úgy álljak hozzá mintha rendes kapcsolatban lennénk ha nem akarja elmélyíteni köztünk az egészet?
nov. 22. 16:53
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Birtoklási vágya van. Nem tudja mit jelent a laza kapcsolat.
nov. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!