Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátnőm nem hiszi el, hogy szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés

Ma este átmentem hozzá, szexeltünk, utána beszélgettünk kicsit, majd felöltöztem, ledőltem a kanapéra, és ahogy feküdtem a kanapén ő odajött, rám feküdt, és akkor mondtam neki, hogy "xy (itt a nevét mondtam), azt hiszem szerelmes vagyok beléd". Erre nevetve annyit mondott, hogy biztos ittam mielőtt átjöttem volna, és azért mondok neki ilyeneket.


Egyébként nem szoktam inni (sokat), de láttam, hogy elpirult, és nem tudta máshogy lereagálni. Csak így játékosan persze, de "ütögette" a karom, meg a hajamat túrta, de nem hitte el, szerinte valami piától mondok ilyen hülyeséget.


Most mi csináljak, ha azt hiszi, hogy bebaszva mondtam neki ezt, pedig nem, csak kifutott a számon?


A ma estétől az egész "hétvégém" szabad, és ő sem dolgozik már péntektől. Mit csináljak, hogy elhiggye, és ne csak azt gondolja, hogy dugni járok át hozzá?


Hogy lehet meggyőzni titeket lányok? :D



nov. 23. 00:23
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Hát hogy öcsi, udvarolj, nagyon!!
nov. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Lehet csak zavarában mondta, mert nem tudta máshogy lereagálni azt, hogy ő MÉG nem tart ott érzelmileg. Biztos vagyok benne, hogy ezen rágódik azóta.


Egyébként igen. Sok-sok gesztussal (apróságokra gondolok, pl főzöl neki, megjegyzed melyik a kedvenc könyve) és őszinteséggel. Ne játszmázz.


Ha úgy érzed nem változik a helyzet, akkor beszéld meg vele konkrétan.

nov. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
5%
Csaljad
nov. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Minden reggel rakd elé a penisssszedd és éreztesd vele ,hogy mily szerencsés
nov. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Elhitte az! :))
nov. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Csak zavarban volt.
nov. 23. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hány perce vagytok együtt?
nov. 23. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Romantikus programot szervezz.
nov. 23. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elhitte, csak nem akarta azt mondani, hogy ő is szeret, mert még valamiért korainak, komolytalannak érzi. Egyébként is szex után "nem illik" felindulásból ilyen vallomást tenni, mert az sokszor csak a hormonoknak szól és olyasmi, mint a "köszi ez finom volt, szeretem a csokit" lenne, szóval tényleg nem lehet komolyan venni, hogy a személynek szól jóban-rosszban, mert már ismered, vagy csak épp most nagyon jól érzed magad a rózsaszín ködben. Ettől függetlenül biztos most ezerrel agyal rajta :)
nov. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
94%
Nőként mondom hogy nekem ebből inkább az jön le hogy ő nem így érez vagy még nem és ezzel akarta elterelni a figyelmed arról hogy ő nem mondja neked. Láthatóan sikerült.
nov. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!