Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem vagyok szerelmes a barátnőmbe?

Figyelt kérdés
Bújik hozzám, szerelmes belém, de én nem vagyok belé szerelmes, nem kívánom a szexet vele. Olyan, mintha tapadna. Más nővel szeretnék szexelni.
2016. máj. 6. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Esetleg növessz gerincet, és ne hülyítsd szerencsétlent?
2016. máj. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Add át nekem, ha nem kell.
2016. máj. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, szerinted egy ilyen helyzetben mit kéne csinálni, őszintén? Megsúgom, nem vadidegenektől kéne tanácsot kérni a gyakorin, hanem a barátnőd elé kéne állni, és meg kéne neki ezt így mondani kerek-perec! Megérdemli, hogy ne pazarolja tovább rád az idejét és találjon valakit magának, aki szereti és kívánja őt!
2016. máj. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne rabold az idejét...
2016. máj. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És miért vagy még együtt vele?
2016. máj. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szakíts
2016. máj. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk szakíts vele, ez a legkorrektebb, és keress mást, meg ő is kereshet mást.
2016. máj. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2016. máj. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!