Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire jó ötlet egy ilyenbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jó ötlet egy ilyenbe belemenni? Lehet, hogy ennek lesz meg jövője?

Figyelt kérdés

Picit hosszú a sztori, de megprobalom röviden leirni. Valószínű rossz témába tettem, de ezt szerintem többen olvassák mint mondjuk az "emberek" kategóriát.

Van egy srác, már kb 1 éve ismerjük egymást, baráti társaságban találkoztunk meg. Elég hamar szimpatikusak lettünk egymásnak, februárban talalkozgattunk (nem feküdtünk le) egy párszor de akkor mindkettőnknek elég sok minden volt az életében, ő akkor allamvizsgazott és állandóan tanult így békén is hagytuk egymást. Ezután nyáron egyeltalan nem is láttuk egymást meg semmi, kb 1 hónapja találkoztunk újra, és jött azzal, hogy már le allamvizsgazott és, hogy szeretne ott folytatni ahol abbahagytuk, én persze belementem és elég sokszor talalkozgattunk (szintén nem feküdtünk le) majd egy pár hete megint jött azzal, hogy neki nincs ideje most kapcsolatra, és ő inkább bulizni járna most és stb. Persze ez kicsit megerintett de sokat nem foglalkoztam vele, úgy voltam, hogy jobb, hogy most derült ki és nem hónapokkal később. Egy pár napja megint osszefutottunk és találkozni hívott, illetve azt is mondta, hogy felmehetnek hozzá valamikor. Nyilván nem vagyok hülye, és tudom, hogy mire gondolt. Kérdésem, hogy egy ilyenbe belemenni mennyire jó ötlet? Lehet esélye, hogy ha lefekszek vele párszor megfogja gondolni magát? Nem csináltam meg ilyet, hogy lefekudtem volna valakivel utána meg úgy gondolkoztam volna, hogy ne lett volna semmi. Lehetséges, hogy a férfiak megvaltoznak ezután? Vagy csak szorakozasra vagyok jó? Köszönöm a valaszaitokat, ha van hasonló történetetej azt is nyugodtan írjátok le.

En 20 éves lány vagyok, ő meg 26, ha ez számít



nov. 23. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolja meg magát, csak kihasználja, hogy dughat egyet.
nov. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogja magát meggondolni, csak szexre tartana, maximum elvinne párszor programozni, hogy ne vess véget a szexkapcsolatnak.


"neki nincs ideje most kapcsolatra, és ő inkább bulizni járna most"


Melletted akit csak lehet ugyanúgy megfektetne, mint téged.


Élni akar, semmi komolyat, semmi felelősséget nem szeretne és nem fogja magát miattad meggondolni soha!


Te ahhoz kevés vagy és ő azt tudja, hogy milyen naív vagy. Épp azért hívott szexelni miután elmondta hogy hogyan áll az egészhez. Látja, hogy tetszik neked, oda vagy érte. Hogy reménykedni fogsz a szexkapcsolat alatt.


Bár még az is lehetséges, hogy csak egyszer r@kn@ meg aztán amint leszedné az óvszert el is felejtené, hogy létezel...



Szállj le a földre, nem való neked szexkapcsolat/egy éjszakás kaland, mert hiszékeny vagy. Abban reménykedsz, hogy a nemiszerved aranyból van és akkor majd komolyan vesz.


Nem fog, úgyhogy inkább ne tedd magad ki a csalódásnak, pattinsd le inkább örökre! :)

nov. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Kérdésem, hogy egy ilyenbe belemenni mennyire jó ötlet?"


Szerintem semennyire, ha nem egy érzelemmentes szexkapcsolat hiányzik az életedből egy férfival, akinek nőként nem értékes vagy a szemében, pusztán hasznos alkalmi szex céljából.


De te érezheted máshogy, és reménykedhetsz másban. És ha mégis egy nagy csalódás lesz a vége, egyoldalú érzelmekkel, akkor meg jó lesz élettapasztalatnak.

nov. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
komolyan azt hiszed megondolja magát utána? xd
nov. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Akit érdekelsz tényleg az államvizsga alatt vagy után szakít rád időt. 1 éve hülyére szed. A nyár alatt egyszer se hívott talizni. Azért,mert el volt foglalva más lányokkal. Most nincs kivel lefoglalnia magát azért elővett a fiókjából "rosszabb időkre" címkével. Viszont ha lesz neki jelölt akkor ugyanúgy folytatni fogja a laza életmódját. Olyan szemtelen, olyannyira nem néz embernek érzésekkel, nem tisztel,hogy jóformán rögtön felhívott magához szexelni. 26 éves, tudja hogyan kell elszédíteni olyan naivka kislányokat, mint téged. Lefekhetsz vele 1000x is simán úgyse fog komolyan venni téged. Akarsz szexbaba lenni? Én nem mennék bele, de te tudod...
nov. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszaitokat! Pusztán azért kérdeztem, mert nrm tudom a férfiak hogyan is gondolkodnak egy ilyenben, nekem érzelem nélkül nem igazán menne az hogy lefekudjek bárkivel és utána felejtsük is el egymást egy életre, de tisztában vagyok vele, hogy a férfiaknak ez máshogy van, és persze reménykedtem. Tudom, hogy naiv vagyok és igen eléggé bele vagyok habarodva, nem is csak vágynak mondanám, mert tényleg ismerem a személyiségét ami miatt beleszerettem régebben, de persze a szívem meg a lelkem mélyén gondoltam hogy nincs benne több mint egy éjszaka. Tényleg köszönöm a jó tanácsokat! Természetesen nem egyejszakasokat keresek, és nem akarok egy olyan kapcsolatban lenni ahol nem vagyok megbecsulve, csak reménykedtem😌
nov. 23. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!