Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már az ismerkedéskor meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már az ismerkedéskor meg akartuk egymást változtatni?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, ki mit gondol róla. Végeredményben lezártam a dolgot, mert se nem boldog, se nem elégedett nem voltam.

A srác cselekedetei, értékei nagyon nem az enyémhez passzolnak, nem tudtam őt elfogadni, és folyamat kriziáltuk egymást. Ő engem azért, mert szerinte nem élek egészségesen, folyamat, 0/24 pussolt hogy menjek vele edzeni, miközben én mást sportolok (csak az ő szemében az elfogadható ha vele járok edzeni, az amit én mozgok, az nem) minden a kalóriaszámolásról, kajáról szólt, másokat kinevetett aki kövér, humorizált olyan emberekről akikről egy szót se tud. De ezt úgy képzeljéte el, hogy nem volt olyan konverzáció ahol ne jött volna elő, hogy mikor megyek kondiba (hol voltak az értékeim? azok valahogy nem voltak hangoztatva..) Egyébként ő nem elégedett magával, lehet ezért tolja ezt ennyire?

Kérdezném, egy kapcsolatban, legalább egy kapcsolatban nem arról kellene szólnia hogy elfogadjuk egymást? mert tudom jót akart nekem, de olyan szinten túltolta, olyan szinten kaptam az ívet minden talikor hogy ilyen legyek, hogy megfulladtam. Főleg, hogy se nem kövér, se nem teljesen egészségtelen nem vagyok, persze lenne mit javítsak. De van más sportom, amiben kiteljesedek. de állandóan csesztetett. Miközben ő ehette a szar kaját, meg néha cigit, de amikor én, rögtön ment a kritika.

Emellett egyébként rengeteget veszekedtünk, mert összeférhetetlenek voltunk egymással. Én is kritizáltam, és szerintem nem egészséges, hogy állandóan balhézunk mert nem egyezünk meg.


Jól döntöttem? nem igazán tudom, hogy igen-e. Sose szerettek önmagamért, vagyis úgy érzem ebben is hogy a másik nem magamért szeretett (sose jeleztek jellemhibát nekem) hanem az ideállját akarta belőlem faragni, de nem voltam papucs. Hiányozni fog a másik, de elég mérgező volt hallgatni milyen legyek. Sokat sírtam, nagyon labilis lettem a kapcsolatban


Hogy mi tartott ki ezidáig? Nem tudom, volt egy szelet jó része a lelkének, kötődtünk egymáshoz, a szexualitás jó volt, és mindig nagyon magasan kommunikáltunk, de úgy érzem túl sok a kompromisszum ehhez hogy működjön. Én léptem ki, mégis úgy érzem mintha engem hagytak volna ott.



nov. 24. 10:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj minden embernek megvan a maga jelleme. Ő ilyen jellem, valaki tud ezzel hosszutávon egyutt elni, valaki nem. Te nem tudtad tolerálni mert számodra ez már sok. Nincs ezzel baj, ne emészd magad, az lett volna baj ha ez által megjobban elveszi az életkedved meg az onertekelesed.

Neki egy olyan tipusu lany kell aki vagy edz vele, bar akkor valoszinu mast fog szajkózni, neked meg egy olyan aki kevésbé ilyen kis eroszakoló tipus es nem akar mindenaron valamire ravenni ami neked nem kell. Ennyi. Szex lesz jo massal is, lesznek emelkedett beszelgetesek es meg lehet jobban is fogod szeretni.

nov. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Bátor vagy, hogy Nőként kiléptél egy számodra mérgező kapcsolatból! Nem is tudod, mennyi ember van "megalkuvásból" a párjával... 😔 Sok a negatív kapcsolat, és a mérgező ember...

Küzdj Önmagadért, és rádtalál az igazi, akinek úgy leszel jó, ahogy vagy! Kitartást kívánok!

33/N

nov. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Mi a te sportod, már annyira érdekel xD
nov. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól döntöttél, eszedbe ne jusson megkérdőjelezni magad!
nov. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

"A srác cselekedetei, értékei nagyon nem az enyémhez passzolnak, nem tudtam őt elfogadni, és folyamat kriziáltuk egymást."

Eleve már innen nem is kellett volna továbblépni. Az nagyon hamar kiderül, ha valaki nem passzol hozzánk, ha pedig már az elején is problémák vannak, akkor abból jó kapcsolat nem lesz.


"nem volt olyan konverzáció..."

Ez meg más téma, de engem rohadtul irritál, amikor valaki még a "beszélgetés" szót is cikinek tartja leírni.

nov. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"és mindig nagyon magasan kommunikáltunk"


Ha valaki a párjának nem építő jellegű észrevételeket fogalmaz meg kulturált hangnemben, hanem folyamatosan cseszteti a bántó kritikáival, a negatívumokra koncentrál a pozitívumok és a másik emberi értékei helyett, fikázza a külsejét, és naponta szembesíti azzal, hogy nem felel meg az elvárásainak, az szerintem lekezelő, önbizalom romboló, szeretetlen viselkedés - minden, csak nem "magas" kommunikáció.

nov. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Jól döntöttél igen :) Majd jön olyan aki önmagadért szeret :)


Velem olyan volt, hogy bár kifejezetten nem próbált megváltoztatni, azonban mélységesen lenézett azért, amilyen vagyok. Neki alapból ilyen a személyisége, aki szerinte rosszabb valamiben, vagy máshogy gondolkozik, mint ő, az az ő szavaival élve fogyatékos. De hát nem terem minden bokorban nő neki, ezért összejött azzal, aki végre hajlandó volt vele járni, mert előttem nem volt ilyen lány. Mondom, miért nézett le: életkorom, hogy szerettem bulizni, hogy nem voltam jó matekból és fizikából, hogy nem beszélek felsőfokon angolul, hogy milyen zenéket szeretek, hogy szerettem az irodalom tantárgyat, hogy lefeküdtem vele (az életkorom miatt ami 16 volt) és még sorolhatnám, de ilyen szintűekre kell gondolni :D Persze az anyja is hibás ebben, úgy nevelte, hogy elhiggye magáról, hogy ő az atyaúristen és ő a legjobb mindenben.


A te palid is ilyen lehetett, hogy nem tudott kivel randizni, csak veled, és ha már ott vagy, akkor legyél légyszi olyan, amilyet ő kitalált magának :D

nov. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nem igen működött volna hosszú távon. Viszont a mai nők többsége úgy gondolja hogy csak a férfi alkalmazkodjon, de mindenben ám. A kompromisszum bizony azt jelenti hogy mindkét fél enged vagy egyszer egyik enged, egyszer a másik. De a média meg a politika annyira túl tolta már az egysnjogúságot hogy a nők nagy többsége képtelen bármiben is engedni. Természetesen van kivétel, természetesen mindenhol van probléma, bárkivel lesz előbb-utóbb nézeteltérés vagy veszekedés. Természetesen a férfi nem sem tökéletes, de tisztelettel kérem a mai nőket ők is engedjenek és a nők is legyenek készek a kompromisszumra. És természetesen olyan jó lenne megtalálni a kuvételt. És ne feledje egyik oldal sem a telefonos és a személyes szóbeli kommunikációt már az ismerkedéskor sem!
dec. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8 vagyok. Amúgy jól tetted mivel hogy mindenkit kritizált, hogy megszskítottad Vele a kapcsolatot.Az exbarátnőm volt olyan hogy mindenkit kritizált, de még egy tök idegent is. Ez hosszú távon és minden nap ment l, ez elvisehetetlen. Tudom, a nők kritikusabbak, de ez hosszú távon borzasztó. Jó, természetesen az exbarátnőmnél voltak más gondok is.
dec. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%
Most mi a probléma? November óta nyígsz. Már január lesz lassan. Meddig akarsz még picsogni? Örülj, hogy vége. Teljesen elásott volna téged, vagy egymást. Keress mást!
dec. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!