Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire illik letolni/rászóln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire illik letolni/rászólni a barátnőm anyukájára?

Figyelt kérdés

Elég husis barátnőm van. Már amikor megismerkedtem vele sem volt olyan nagyon vékony, de végigsportolta kb az egész életét idáig, szóval brutál jó vonalai vannak. Viszont az elmúlt 3-4 évben amióta együtt vagyunk elég sok felesleg rakódott rá. Nekem tetszik így is, sőt! Gyönyörű, vékony arca van, formásan husis, megfordulnak utána az utcán, szóval nem értem hogy lehet bárkinek is baja vele, főleg az anyjának.

Azt tudni kell, hogy az egész családja az egészség és a sport - szinte már beteges - megszállottja, és az anyja folyamatosan megjegyezéseket tesz a súlyára. Rendszeresen kap olyan megjegyezéseket tőle és a balerina hugától, hogy már mennyire gurul, stb. Épp egy hosszú ideje tartó ruhanézésben vagyunk, mert kell neki elegáns viselet egy alkalomra, és az egyik plázázás alkalmával kiborító volt, amit az anyja csinált. Végre talált valamit, ami tetszene neki, erre amikor felpróbálta olyat mondott neki a kedves anyukája, hogy "kicsit töltött galambnak nézel ki benne" és javasolta, hogy keressen olyat, amiben nem látszik, hogy lóg a hasa. Utána nem is jött velünk többet. Később, amikor kettesben voltam az anyjával, akkor megint szóba került ez a ruhanézés, és akkor mondta nekem, hogy "nem csodálom, hogy nehezen talált ruhát, nagyon el van hízva szegény". Ezen a ponton legszívesebben rászóltam volna, hogy jó lenne, ha ezt mostmár abbahagyná, de nem akarok tiszteletlen lenni vele azért. Ilyen helyzetben rá szólnál a párod anyukájára?


28f 26n, külön élünk.


nov. 24. 13:07
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
26%
Milyen magas és hány kiló?
nov. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
20%
Hány kg?
nov. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem annyit meg lehet említeni, hogy szerinted nagyon csinos és jól néz ki és nem mindenki egyforma. Csak azért, mert valaki nem csont és bőr attól még lehet egészséges, attól még sportolhat, lehet izmos stb.


A kg és centi nem jelent semmit, mert én nem vagyok nagyon kevés kg-ban viszont szintén gyerekkorom óta sportolok és izmos is vagyok. Az meg, hogy nem balerina alkat (mint ahogy az emberek nagy százaléka) arról nem tehet és nem jelent semmit.

nov. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
86%
Nézd, a barátnőd felnőtt nő. Nincs szüksége az anyja felügyeletére ha ruhát vásárol. Menjetek el kettesben, vagy menjek egy barátnőjével, tudom is én. És ez általában is igaz minden helyzetre, felnőtt nőként nyugodtan a sarkára állhatna, hogy figyeljetek, szakadjatok le a testemről. Te ebben támogathatod, de szerintem neki ki kell állnia magáért. Persze ha beszólnak neki, nyugodtan jegyezd meg, hogy szerinted gyönyörű, jól áll neki a ruha, nagyon szép formás stb. Ellensúlyozni a negatív gondolatokat. Ha meg anyuka neked panaszkodik, ugyan úgy megmondhatod neki is, hogy szerinted márpedig gyönyörű a barátnőd.
nov. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen magas, kb 160-165 között lehet. Súlyra 89,6 kiló. Azért tudom pontosan, mert legutóbb az anyuka a húgával összefogva mérlegre állították, amikor múlt vasárnap mentünk át ebédelni.
nov. 24. 13:19
 6/49 anonim ***** válasza:
76%
Na de 26 évesen miért az anyjával megy ruhát vásárolni?
nov. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
Kérdeztem, miért nem áll ki magáért, és az a válasz, hogy igazuk van szerinte.
nov. 24. 13:23
 8/49 A kérdező kommentje:
#6: Elhívta, mert egy drága elegáns ruhát akart, és kíváncsi volt az anyja véleményére.
nov. 24. 13:23
 9/49 anonim ***** válasza:
91%
165 centi és 90 kiló? Ez biztos?
nov. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
89%
Kicsit tényleg sok ez a súly, én magam 175 centi vagyok, de amikor 80kiló voltam, borzamasan soknak láttam. Viszont a b’sztatás nem megoldás. Minél jobban bántják, annál rosszabb lesz. Baromi toxikus közeg ez neki. Igen összetett probléma ez.
nov. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!