Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen az élet egy túlsúlyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az élet egy túlsúlyos párral?

Figyelt kérdés

Akinek a párja túlsúlyos, miben más, mint egy normál súlyú emberrel élni? Ha beszólnak neki előttetek, megvéditek, vagy elgondolkodtok? Nyíltan vállaljátok őt az utcán, család és barátok előtt? Meritek kimondani, hogy túlsúlyos? Téma a testalkata köztetek? Okoz bármi nehézséget? Tényleg tetszik nektek, vagy jobban tetszene vékonyan?


Inkább olyanok válaszát várom, ahol minimum 10-15 kiló plusz súly van.


nov. 24. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanolyan. Nem befolyásol semmit, beszolasokat nem kap.

Ugyanúgy sétálunk biciklizünk együtt. Plusz 20 kg az higy adott esetben 80 helyett 100kg nem sokat jelent ugyanúgy èl. Az amire te gondolsz az kb a 150kgs fekvő emberekre igaz….

nov. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a 10-15 kg túlsúlyért még nem szólnak be senkinek. A férjemen van ~20 kg extra, de szerencsés a testalkata, ha megfelelően öltözik, úgy néz ki, mint valami birkózó kis pocakkal, pedig amúgy nem sportol. Szóval beszólni miatta biztos nem szól be senki, még a hátunk mögött is csak max nagyon ritkán, nem egy vérlázító látvány. Megtalálja a farkát és ha lenéz, akkor látja a lábujjait is. 100 kg (+/- 1-2 kg) a 180 centihez, ez egyáltalán nem olyan drasztikus.

De nyilván ha valaki beszólna neki, akkor megvédeném, és természetesen vállalom az utcán és mindenhol is :D Nem is értem a kérdést, ha valaki a párom, akkor nyilván tetszik annyira, hogy felvállaljam ország-világ előtt, hát még így, hogy a férjem. Igen, ki merem mondani, hogy van rajta túlsúly, igen, néha beszélünk róla, hogy jó lenne fogyni/sportolni, de ismerem őt is és az életünket is annyira, hogy ezt ne presszionáljam. Tudja ő magától is, hogy jó lenne változtatni annyit az életmódján, hogy ez a túlsúly lecsorogjon róla, az nem segítene sem a kapcsolatunkon se semmin, ha én is folyamatosan ezzel vegzálnám, nem az a típusú ember, akit ez motiválna (sőt).

Tényleg tetszik, de ez nem zárja ki, hogy ne tetszene jobban kockahassal/kigyúrva. Őszintén vonzódom hozzá, de nálam nem üti meg azt a szintet a túlsúlya, amitől visszataszítónak látnám. Ő amúgy ezen meg is van lepődve, mert a maga szemében ő undorító, de nyilván másképp látjuk egymást :D Én a szép részeire fókuszálok, arra, hogy jóképű, hogy szép a szeme, hogy ápolt a keze, hogy finom az illata, nem mellesleg baromi jó hozzábújni és közel érezni magamhoz (illetve hát aktus közben egyebeket érezni belőle), plusz ami az érzelmi oldalát illeti, az független attól, hogy van némi pocakja. Amíg a melle nem lóg rá a hasára, addig részemről jók vagyunk :D

Én egyébként normál súlyú vagyok, 163cm és 56 kg, 2 gyereket szültem neki és ő sem szól be a löttyedt melleimre vagy a striáimra, szóval az elfogadás kétirányú nálunk.

nov. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Idegenek nem is szólnak be de pl a túlsúlyos ember családtagjai beszólhatnak a párja előtt.
nov. 24. 17:49
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Huh ez nagyon pár függő. Nőként nekem van túlsúlyom . Volt olyan randim ami kb csak erre éleződött ki , volt olyan párom akinek nagyon bejöttem csak nem jött össze az élet , és az utóbbi párom egy év után le kövérzett az ágyban de érdekes addig jó voltam neki ...

Egyébként mindegyik felvállalt mindenhol , nyilván aki mellém szegődik látja mi a helyzet és ezzel én is tisztában vagyok nyilván . Ha ez neki nem tetszik békén hagy. Elégszer kapok nap mint nap megjezéseket olyanról ami eléggé nyilvánvaló amúgy is.

Most egyedül élek ,mert besokalltam. De azért akadnak rendes férfiak.

Ugyan úgy mentünk mi is jobbra balra , edzeni sportolni diéta stb és aki ezt mellettem csinálja látja hogy nem ez segít nekem fogyni...

Nem azt mondom ,hogy egy nyitott pár kell hozzá de én ilyen szemszögből tudok neked írni. És azt is, hogy teljesen más ember vagyok mint az átlag talán a megpróbáltatások miatt ez eddig mindig nyerő volt.

nov. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
177 cm vagyok és 100 , 110 kg között jojózik a testsúlyom. az exem családja beszólt nem is a kg volt a fontos hanem az hogy ott a minimum a 180 , 190 cm közti magasság a férfi minimum magasság néha beszólt az ex hogy kövér vagyok ennyi volt igazából sosem hatott meg ez a kérdés viszont jó ha mindenki tudja hogy vannak ilyen emberek is.
nov. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi extra. Persze hogy vállalom mindenki előtt, ő a férjem. Nem téma köztünk a súlya, bszogatják épp elegen (saját családja) nem hinném hogy segítene ha én is bszogatnám pluszban. De nem is szólok semmit, mert a saját családját rendezze le ő, meg amúgy őszintén szólva igazuk van. Mármint olyanokat szoktak neki mondani, hogy nagyon el van hízva, és le kéne fogynia. Hát ezek tények. Mások meg nem szoktak beszólni neki.

Nehézséget nem okoz, de igazság szerint féltem az egészségét. Meg persze jobban is tetszene ha leadná a hasát, de amúgy így is tetszik.

nov. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Exem családja (leginkább a húga és az apja) piszkàlt a súlyommal (180/115) mikor náluk voltunk. Aztán ki is dobott a az ex hogy hogy fogyjak le! Mert egy normális férfi 70 kg. “Dagadék” jelzőt szerette mondani amikor a munkahelye miatt durcás volt.
nov. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem túlsúlyos a barátnőm. Két gondom van vele. Az egyik, hogy minden a kaja körül forog. Bármilyen programot csinálunk az tiszta kell legyen, hogy hol fogunk enni. Ha egy kicsit érzi, hogy éhez neki ennie kell. A másik problémám pedig, hogy ő nem partnem amikor mozgásról van szó. Állandóan hallom, hogy jó lenne ezt meg azt csinálni de a plusszkilók miatt nem teheti.
nov. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!