Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátnőm megsertődött, ha megkértem, hogy hagyja békén a macskát?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy nem tetszett neki a simogatás és megkértem, hogy hagyja békén. Erre beszólt, hogy milyen önző vagyok, mikor egy csomó mindent hozott nekem én meg ezt se engedem bla bla.
nov. 24. 19:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Gyerekes :D Neked egy gyerek lány csajod van aki nem érti meg ezeket mert azt hiszi a macskáddal úgy játszhat , mint ha az övé lenne
nov. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Semmit nem kell csinálnod.
nov. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Ő az önző amiért a macskát annak akarata ellenére b@$zogatja.
nov. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Palacsintát.
nov. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Pomt nem vagy önző mivel a macska erdekében szoltal. Inkabb ő az meg hogy jön ide miket hoz neked?
nov. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
én sem engedném hogy a macskámmal szorakozzon, azért tudjuk már hol a határ... valami szent és sérthetetlen dolog még kapcsolaton belül is...
nov. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Csak simogatta. Neked a macska a szent és sérthetetlen? Akkor mi a francnak neked ember amúgy? :D
nov. 24. 22:13
 8/13 anonim ***** válasza:
33%
Ember nem az én tulajdonom a kettő nem ugyanaz
nov. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Jéééézus, az a komoly "felnőtt kategóriába" tartozó kérdés. Van még lejjebb?? Komolyan kérdezem!
nov. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
22%

Én elnézést kérnék, amiért ilyen idióta dolog miatt szóltam. Az egy macska több hegyes karommal, a barátnőd tudtára fogja adni, ha valami nem jó neki, a barátnőd meg majd tanul belőle. Nem a gyereked, hogy rászólj, illetve a macskát sem kellene isteni szintre emelni, semmi baja nem lesz, ha akkor is simogatják, mikor nem örül neki, nem a te dolgod 100%ig vidáman tartani, 1% kevésbé kellemes dolgot kibír. Illetve az is számít hogy mondtad, védhetted volna a barátnőd is, hogy vigyázz, már feszült, oda fog kapni, de gondolom úgy szóltál, hogy ne simogasd tovább, nem jó neki. Erre én is berágtam volna. 25 felett mindenki a gyerekének tekinti az állatokat, akinek nincs..


Másrészt aki nem veszi a jeleket állatoknál, azzal valami nem stimmel(bocs, de tényleg), szóval én gondolkoznék, hogy a barátnőm mennyire érzékeny emberileg, mert számítani lehet rá, hogy túl messzire fog menni sokszor, sok esetben, a saját érdekét szem előtt tartva elnyomva a másikat. A gyerekem és a tesóm is ilyen, ugyanúgy nem tudják felismerni a határokat. Mondjuk állatot sosem féltettem tőlük, jószándékúak, az állat meg odakap, ha kutya, vagy karmolja, ha macska, de figyeld meg utána a reakciójukat, nem tudomásul veszik, hogy túl messzire mentek és elfogadják a helyzetet, hanem az állatot fogják hibáztatni, odacsapnának, lelöknék, mert szerintük nem volt jogos.


Csak egy kis tipp, legközelebb hagyd, had védje meg magát a macska(képes rá) és figyeld meg a csajszi reakcióját, bár felnőtt korra minimálisan változik, de emberekkel meg fog maradni. Én nem maradnék ilyen emberrel barátságban/kapcsolatban.

nov. 25. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!