Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontotram el és mit csináljak? Minden mondatomon megsértődik.

Figyelt kérdés

Több mint 10 éve házasok vagyunk és az utóbbi pár évben minden egyre roszabb lett. Azt hittem most a 4 napos ünnep tök jó lesz fe nem. Bármihez hozzászólok amihez ő ért abból veszekedés lesz.


Ételt készít a feleségem és tudom hogy ezt a fajtát ki szokta vinni a teraszra hülni. Én megszólaltam, hogy már szerintem előjöttek a legyek minfenképp le kell majd fedni nehogy beleszálljon egy. Mondtam mert tudom hogy utálja a legyet és akkor már az egészet ki fogja dobni. Azt is tudom hogy hidegben amikor nincs légy akkor nem szokta lefedni és segíteni szeretnék.


Ez csak egy példa de minden témában ez történik őt borzasztóan zavarja ha valami nem lesz tökéletes de tanácsot nem fogad el.


Én szeretem és nem látom mi a megoldás.



2021. ápr. 4. 12:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Nekem is volt egy ilyen korszakom ,amikor minden idegesített a férjemben. De érzelmileg mi ott mélyponton voltunk. Lehet eltávolodott tőled ,csak ezt nem tudja veled megbeszélni. Én a helyedben megkérném ,hogy akkor most egy kicsit mesélje már el ,hogy miért idegesíted ennyire.És mit kellene tenned /tennie ,hogy ez változzon egy esetleges válás előtt.
2021. ápr. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Egy konyhában segíteni akaró férfi rendkívül idegesítő tud lenni... Bocsánat az őszinteségért...
2021. ápr. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%
Csak símán kérdezd meg, mi lenne neki a legnagyobb segítség. Ha azt mondja nem kell segíteni akkor bontás fel egy sört és nézd a tévét, vagy ha minden áron segíteni akarsz kezdj el porszívózni , abból baj nem lehet.
2021. ápr. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
#2 ez viszont is igaz, a segíteni akaró nő se jobb semmivel 🤷‍♂️
2021. ápr. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Az, hogy beleokoskodsz és tanácsokat osztogatsz, nem segítség.
2021. ápr. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

Érdemes lenne leülni és megbeszélni hogy hányadán álltok.

Ha nem beszél komoly problémákról csak ilyen kicsit frusztrált vagyok mostanában gyerekek vagy munka ilyesmi miatt akkor én is azt javaslom hogy inkább takaríts amíg ö főz.

Egyébként szex szenvedély van e köztetek??

2021. ápr. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Letakarod anélkül, hogy megszólalnál...ez nem opció? Abba csak nem köt bele
2021. ápr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmit ne csinálj kérdés nélkül amit ő szokott csinálni! Házimunkában, főzésben, nagy úr a megszokás!

A legjobb, ha csak megkérdezed mit segítsél? Ha semmit, akkor mond meg neki, hogy rendben, a szobában leszel ha kellesz, szóljon bármikor.

2021. ápr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

...ja, és igen, bosszantó tud lenni, ha valamit évek óta rutinszerűen csinálsz, tudod mit hogy, és abban tanácsot akarnak adni.

Nagyon aranyos, kedves dolog a férjtől, hogy segítőkészen sürgölődik, de ugyanolyan idegesítő is tud lenni.

Inkább tényleg csak kérdezz, ne mondj és ne tanácsolj.

2021. ápr. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
18%
És fingani is halkan!
2021. ápr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!