Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit reagálnál erre? Furcsa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnál erre? Furcsa vagy felfújom?

Figyelt kérdés

Szóval néhány napja volt a névnapom. Nekem ez alapból nem annyira fontos, még abban is benne lennék, hogy ne tartsuk egyáltalán.


A barátom viszont pár hónapja, a saját névnapja előtt többször jelezte, hogy névnapja lesz, illetve kérdezgette, hogy mit kap. Emiatt vettem is neki ajándékot.


Ő az enyémen felköszöntött, azonban semmit sem kaptam.


Kicsit furcsának találom ezt. Ti szólnátok érte? Vagy aznap kellett volna szólnom? Egyáltalán ér ez ennyit vagy felfújom? Végül is nem feejtette el, de míg ő várt rá ajándékot, ugyanezt ő nem tette meg.


nov. 25. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Furcsának furcsa. Meg is kérdeznémbtőle, hogy ha szerinte névnapra felesleges ajándékot venni (hiszen a tiedre ugye nem vett), akkor a sajátjára miért várta el.
nov. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, engem is ez a része zavar.. még még kérdezgetett is, mit kap.

Én viszont nem számítok ennyire? Talán már nem vagyok ennyire fontos :/

nov. 25. 15:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem talán, hanem nem vagy fontos már.
nov. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Most jött rá hogy nem is kapott igy semmit nevnapjára mert ez igy csak csereüzlet hogy ha kap vmit akkor adni is kéne. Es ez igy neki már nem jo:)
nov. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

Mióta vagytok együtt?


Korábban mennyire volt egyensúly köztetek ajándékozás terén?

nov. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem törekedik egyáltalán veled szemben. Ez rossz jel.

Azt jelenti hogy nem sokat számít neki a jelenléted es lehet hogy amúgy is egy önző természet. De ha egy ferfi szerelmes, sajat magan ezerszer is túllép.

nov. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem bírom az ilyen pasikat amúgy sem, akik kapni akarnak
nov. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!