Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti hogy reagálnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy reagálnátok, ha a párotok kocsijában más nő parfüm szagát éreznétek?

nov. 10. 08:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Ennyi év után már csak legyintenék gondolatban, főleg ha jószagú :D, de fiatal házasként megkérdeztem volna, hogy mi történt.
nov. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%

Semmit nem tudok tenni.

Egyik volt pàrom erősen női citrusos parfümszaggal jött egyszer haza és elmondása szerint csak a tanfolyam társa puloverét fogta meg mert valamiért segítenie kellett. Most vagy elhiszem vagy nem. Semmit nem tudok tenni.


Másik volt barátomnak meg a f.rka volt egyszer pl mentholos..arra azt mondta a melohelyen néha ki kell vennie a rágót a kezébe, és amikor elmegy pisilni azzal a kézzel fogta meg a f.rkát.

Vagy máskor banán illatú és ízű is volt. Arra azt mondta hogy a kollega tusfürdőjével fürdött(de egy tusfürdő ha banános is, az keserű lenne és nem édes, ez mellett a kollegái azok a meglett férfiak akik vmi olcsó sz.rt beraknak a tusolóba és kész.

Szóval ilyenkor is mindig marad a pislogás csak, hogy vagy elhiszem vagy nem.

Ez mellett neki is volt már női parfümszagú a nyaka is. De mivel rengeteg parfümöt használ azt mondta erre hogy az egyik parfüme az és az nem női, hanem férfi.


Azóta se tudom egyikről se hogy más nőkkel lehettek e, milyen kontextusban, vagy nem?


Az egészben annyi csak érdekes hogy nekem viszont soha nem volt fèrfi parfümszagú a ruházatom se nyakam se, nem volt rajtam a megszokottól csak alkalmilag eltérő más tusfürdő sem es nem volt mentholos meg banános sem a p.ncim soha.

Hozzáteszem ha egyenesen félre is k.féltem volna, akkor sem lett volna rajtam idegen illat.

nov. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
Jah bocs, only for girls:)
nov. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

2

"De mivel rengeteg parfümöt használ azt mondta erre hogy az egyik parfüme az és az nem női, hanem férfi."


Ez mondjuk sok parfümnél igaz!


"Vagy máskor banán illatú és ízű is volt. "


Ez vagy banános rágó volt.... vagy gumi!

nov. 10. 09:39
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Meglepődnék, hogy elvitte mosni az autót, és beparfümözték vagy hogy valami új illatosítót tett bele, és így erre rákérdeznék. De egyrészt én borzasztó naiv vagyok, másrészt a férjemben olyan szinten megbízok, hogy fel sem merülne bennem, hogy esetleg megcsal. Nyilván ha ő nem ő lenne, esetleg a mindennapokban nem azt tapasztalnám, amit, hanem látnék egyéb gyanús jeleket, akkor egy idő után megszűnne a bizalmam és számon kérném, de így most kényelmes naivitásomban tényleg arra gondolnék, hogy tisztítóban járt vagy valami :D
nov. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

"Ez vagy banános rágó volt.... vagy gumi!"


Szerintem is, csak épp nem bizonyítható így sem:(

Meg fura lenne hogy vkivel megcsalna, utána meg hazajön és egyből velem szexel? Ahigy kiveszi az egyikből, hazamegy és beteszi a másikba? Ezt elképzelni is meredek.

nov. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%

"Ahigy kiveszi az egyikből, hazamegy és beteszi a másikba? Ezt elképzelni is meredek."


Pedig veled meg is történt.

nov. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

(bocsi, a linket nem nyitottam meg)


Meglepődnék, mert konkrétan nincs szaglásom :D


De ha mégis, csak érdeklődésből rákérdeznék. Talán a nagynénjét vagy egy kolléganőjét dobta el valamerre.

De nem kattognék rajta, mert bízom benne.

nov. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
Gyakran hazaviszi a munkatársait, mivel olyan helyen dolgozik, ami a városon kívül van. Így nem zavar.
nov. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%
Lefeküdnék az apjával, biztos, ami biztos.
nov. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!