Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit reagálnátok erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Szeretitek a párotokat, mély a kapcsolat, nem egy friss kapcsolatról van szó, de nem is régi. Legalább annyi idő eltelt, hogy bízzatok egymásban, stb.


A pasid elmondaná, hogy van egy fétise, szexuális perverziója, ami arról szól, hogy te vékony maradsz, ő pedig elhagyja magát, meghízik. Ha arra kérne, hogy segíts neki hízni, mit reagálnál? A módszer tőled függ: tehát vagy minden este agyoneteted, vagy csak napközben rászólsz, hogy egyen, stb, az mindegy. És a mérték is rajtad múlik. Ha pár kg után már azt mondod, hogy ez neked sok, akkor leálltok. Ha vérszemet kapsz, és tetszik a kontroll meg a játék, akkor lehet nagyobb mértékben is csinálni.

Egyszóval bizalmasan megosztja ezt a titkát, és minden rajtad múlik, hogy hogyan tudsz a kedvére tenni ebben, ha akarsz egyáltalán. Mit reagálnál?


2023. szept. 27. 15:05
A kérdező szavazást indított:
Nem mennék bele, mert egy kis felesleg is taszítana rajta
Nem mennék bele, mert ez már olyan perverz dolog, ami nem fér bele nekem
Egészségügyi okokból nem mennék bele még akkor sem, ha próbálnánk figyelni erre
Ha tényleg ezt akarja megerőltetném magam, de nem tetszene
Nyitott vagyok, kezdjük bele és majd közben kiderül mennyire élvezem
Nagyon tetszene!
32 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Fúj.
2023. szept. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

Minek errol beszelni. Menjen zabáljon gyorskaját aztan olyan lesz amilyen akar lenni.

Engem ebbol hagyjon ki.

2023. szept. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Elválnának útjaink. Nem vonz a súlyfelesleg, a fétisek meg egyenesen undorítanak.
2023. szept. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

Memgondanám, hogy nekem meg az a szexuális fétisem, hogy összejövök egy pasival, összekötöm az életemet vele, szülök neki 2 gyereket, aztán ő infarktusban elpatkol 40 évesen én meg egyedül maradok a két félárva gyerekkel, lakáshitellel, stb...

Már most begerjedtem, ahogy leírtam...

2023. szept. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Én az első randin rá szoktam kérdezni a furcsa fétisekre. 🙂
2023. szept. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
5, és szerinted első randin be mernek vallani ilyeneket?
2023. szept. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Kereshet más nőt...
2023. szept. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%

#6 Aha. Az egyiket az SM vonzotta és volt két pisi szexes. Meg ketten, akik szerették a prosztata masszázst. 3-an vallották be, hogy voltak prostinál. +Volt egy extrém féltékeny.

Így gyorsabban szűrhető a dolog. Szóval ezek után ezt a hízós fétist is be lehet vallani. Amúgy nem azért kérdeztem őket, hogy ítélkezzem felettük. Szóval nem volt miért tagadni.

2023. szept. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"És a mérték is rajtad múlik. Ha pár kg után már azt mondod, hogy ez neked sok, akkor leálltok."


Ha valakinek ez a fétise, akkor nyilván nem akar pár kiló után leállni.


A komolyabb túlsúly taszít, ha pedig szeretek valakit, akkor nem fogom abban támogatni, hogy olyan életmódon éljen, amivel árt az egészségének és rontja az életminőségét.

2023. szept. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
kereshet másik nőt
2023. szept. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!