Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen (kezdeti) figyelmeztető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Summer2 kérdése:

Milyen (kezdeti) figyelmeztető jelekből éreznéd úgy, hogy ki kéne lépni ebből a kapcsolatból?

Figyelt kérdés
nov. 27. 22:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Bunkó, durván trehány, nem takarít maga után, mindenért te vagy a hibás stb.
nov. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Önző, hazug, nagyképű bárkivel.
nov. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Voltam olyan hülye egyszer, hogy egy ilyen emberrel együtt maradtam, sőt össze is költöztem. Borzasztó volt, lehettem a házi cselédje kb.
nov. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
(en voltam az első válaszoló)
nov. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 polarbeer ***** válasza:

Volt egy nagyon okoskodó barátnőm.

Full hülyeségeket állított kb mindenről, amiről beszélgettünk mintha értene a témához. De én bele voltam zúgva, és hónapokig nem tűnt fel. Csak örültem neki marhára, hogy wow de művelt barátnőm van!

A haverjaim meg miután szakítottunk, mesélték, h milyen ostobaságokat beszélt XD


Még mindig nem állítom, hogy az okoskodást felismerném az ismerkedési fázisban, de ha kapcsolatban felismerném mégegyszer ugyanezt, akkor mihamarabb elkezdenék erről vele beszélni (nem biztos, h azonnal kilépnék).


31/F

nov. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem ismer be, minden a te hibád. A legnagyobb red flag, ebből soha semmi jó nem származhat se rövid és főleg nem hosszútávon. Csak végtelen mennyiségű toxicitás.

Drámázás, túlérzékenység és sértődés a legapróbb belelátott sz*rságokból is, passzív agresszióval társulva, hogy soha semmit ne lehessen normálisan megbeszélni. Ja és az öncélú hazugságok, még ha csak eleinte piti dolgokról is van szó. Pont arra elég hogy sose tudd hányadán álltok, és belezakkanj szép lassan. Főleg ha még élvezi is ezeket az alja játszmákat és hazugságokat.

Ez mind magában is intő jel, ha meg egybe van meg ez az ultimate pack, akkor menekülj, bármivel is próbál behúzni, de menekülj!

nov. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Amit a 6-os ír, az telitalálat. Plusz nálam még az, hogy baszogat, hogy ne járjak el, ne találkozzak a barátaimmal, családommal, stb., próbál elszigetelni mindentől és mindenkitől.
nov. 28. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6-7-es : ez a narcisztikus tipikus viselkedese!!!
nov. 28. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem kapnek reggelit
nov. 28. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én annyit tennék hozzá az előzőekhez, hogy kezdetben még nem feltétlenül te vagy mindenért a hibás, viszont bármilyen más szituról beszél, mindig ő volt az áldotozat és mindenki más direkt őt bántja, illetve szidja az exeit és hasonlók.
dec. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!