Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A menyasszonyom azt hiszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menyasszonyom azt hiszem besokallt. Hadjam rá vagy beszéljen rá hogy mennyunk el pszichológushoz?

Figyelt kérdés
1 hét alatt 3 macskát is haza hozott. Neki nem lehet saját gyereke és most ezen a 3 kiscicán vezeti le az anyai ösztöneit vagy nem tudom ezt hogy kellene le írnom. Amúgy egy nagyon okos nő normális. Anyagilag is nagyon jól állunk, úgyhogy nem az a gondom hogy 300000 elköltött a macskákra hanem az hogy ilyennek soha nem láttam. látom rajta hogy rossz neki hogy nem lehet babája. 5 éve vagyunk együtt 4 hónapja kértem meg a kezét.
nov. 27. 23:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Nyilván iszonyú nehéz lehet neki, hogy vágyik gyerekre, de nem lehet neki. Ha viszont úgy látod, boldoggá teszi, hogy a cicákról gondoskodik, addig hagyd. Esetleg ha elharapódzik a dolog és hazavisz egy fél állatkertet, na akkor tényleg irány egy szakember. Örökbefogadás esetleg nem jöhet szóba nálatok?
nov. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%
Miért nem lehet? N
nov. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Bocs, véletlenül elküldtem. Szóval nagyon ritka, hogy lombikkal se. Van donor petesejtes is, csak külföldön, de szinte mindent meg lehet már oldani. Ha végképp sehogy, akkor még mindig ott az örökbefogadás. Mindent kizártatok már?

#2

nov. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem egy ilyet mindenképpen érdemes pszichológussal feldolgozni, akkor is elvan a cicákkal
nov. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

NEM VICC!


Addig örülj, míg csak macska van!!! Mert ha tényleg van lóvé, akkor elő fog állni az örökbefogadással!!!

nov. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lehet lombikbébi se egy betegség miatt nincs petefészek és mèlyhe. Örökbe akarunk fogadni várólistán vagyunk majdnem kaptunk is egy babát de az anyja mégis megtartotta, ez után borult ki a párom akkor nagyon sokat sírt mert már a baba szoba is lessz volt és az utolsó pillanatban gondolta meg magát.
nov. 28. 00:59
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon szomorú és baromi fájdalmas lehet, sajnálom. Tudom, hogy nálunk nem egyszerű az örökbefogadás, de ne hagyjátok, hogy felőrölje a kapcsolatotokat. Ha a párodnak most tényleg az kell, hogy gondoskodjon a cicákról, akkor hagyd, hadd csinálja. Te ismered őt, úgyis látni/érezni fogod, ha ez kórossá válik, akkor viszont tényleg irány egy szakember.
nov. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

És mi a baj az örökbefogadással?

Éppen írni akartam, hogy az is megoldás.

nov. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%

"5 éve vagyunk együtt 4 hónapja kértem meg a kezét."

vs.

"Örökbe akarunk fogadni várólistán vagyunk majdnem kaptunk is egy babát de az anyja mégis megtartotta"


Szóval 5 éve vagytok együtt, 4 hónapja a menyasszonyod, és a várólista élén voltatok, egy újszülött babára. Kitalálom: a vezetékneved Andersen-Grimm, ugye?

nov. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
#6 Azt tudom, hogy sokan kisbabát akarnak örökbefogadi és ezért kell éveket várniuk. De ha adtok le az igényeitekből és egy ovis korút fogadtok örökbe?
nov. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!