Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne újra jobbá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne újra jobbá tenni a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt, van egy pár hónapos babánk, mindenünk megvan, de kb csak élünk egymás mellett.

Mit tehetnénk hogy újra közel kerüljünk egymáshoz?

A párom sokat dolgozik itthon vállalkozásban, én meg ugye itthon vagyok a babával.

A problémám, hogy semmit nem vagyunk már együtt, mindenki csinálja a dolgát.

Próbáltam már beszélni vele erről, azt mondja ő is érzi hogy ez így nem jó, de mégsem változik semmi, pár napig jó, aztán ugyan ott tartunk.

Én így nem érzem jól magam, hiányzik egy kis figyelem, a jó szex, egyedül érzem magam a kapcsolatban (vagy mintha nem is lenne. )

A szex az most szörnyű, az elején nagyon jó volt, de aztán házat vettünk, többet dolgoztunk, a stressz stb, és már nem bírja pár percnél tovább, ami nekem kevés, hogy jó legyen.

Nyilván amióta babánk van, nem tudunk minden nap szexelni, és azt mondja azért megy el hamar, mert keveset vagyunk együtt.

Meg is értettem, sosem kezeltem rosszul ezt a helyzetet, de már egyre nehezebb, hiányzik, hogy újra jó legyen.

Apának nagyon jó, imádják egymást, amikor tud, foglalkozik vele.

Tudom elég kesze-kúsza lett, de folyamatosan jár az agyam.

Nem tudom, mit tehetnék, annyit beszéltünk már erről, mindig azt mondja, mondjam meg mit csináljon másképp.

És hiába beszéljük meg, kompromisszumot kötünk, de nem tudja betartani, mindig vissza kerülünk a mókuskerékbe.


nov. 28. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Hát félig meddig hasonlóban vagyunk mi is, de gyerek nélkül.



Nyilván sok a stressz és nagy változások történtek.


Talán minőségi időt kellene újra együtt lennetek és pár órára nagyszülőkre bízni a gyereket.

nov. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem elmúltak az érzések és nem lehet visszavarázsolni.

Onnan szedem, hogy más pár 3 gyerek mellett és stressz mellett is azon van hogy az intimitás ne múljon el annak ellenére hogy tudják, érzik hogy szeretik egymást. Nemhiába csak ígérget, nemhiába nem változik semmi. Szeretni szeret, mint a gyereke anyját, mint társát, de szerelemről már régóta nincs szó részedről se. Csak annyi a különbség, hogy te vágysz szerelemre, törődésre neki meg mindegy igazából, de azért teherként is az egészre nehogy lelépj, nehogy egyedül maradjon és persze a ragaszkodás is megvan.

Erre mondják azt, hogy kihűltek az érzések, rugalmatlan és azt, hogy nem szerelem kisbabátok született. Így igazából, hogy nincs szerelem, se küzdelem nincs mire fel harcolni.

nov. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatom pontosan mi az oka nálatok, de az exem akkor kezdett el pár perc alatt elmenni amikor már elmúlt részéről a szerelem, és önző módon csak üríteni akart. Mikor mondtam, hogy én azért az 5 percért leöltözni sem vagyok hajlandó, még én voltam a bunkó. Aki akarja, hogy a másiknak is jó legyen tudja húzni vagy más módszerrel megoldja.
nov. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, valahogy én is ezt érzem, hogy kihűlt.

Én tudom, hogy még szeretem, csak kezdek elfáradni, hogy folyamatosan küzdjek..

De mit tudnék tenni? Válás?

Amikor ez szóba került azt mondta ő szeret, ezt mind értünk teszi, stb.. én csak annyit kértem ne minden áron.

nov. 28. 16:11
 5/9 anonim ***** válasza:

1es vagyok. Hogy érted az utolsó ezt:


én csak annyit kértem ne minden áron.

nov. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sajnos kb a válás marad. Mi is hasonlóan vagyunk..9.évunk közösen.


Napról napra távolabb vagyunk de egyikünk sem Lép mert elvagyunk..talán bátorságunk nincs.

Nálunk kommunikáció a rossz,de ezt ő elcseszte azzal h már a 2. mondatom után jött h ő a rossz és mivel nem ez volt a mondandóm lényege így nem haladtunk előre és egy idő után nem szóltam..bár ezt itthonról hoztam h magamban tartsak dolgokat mivel ertoen nem figyeltek rám szüleim.

nov. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

5:

Úgy hogy tudom, hogy dolgoznia kell, meg amiben tudok segítek, de mindez sajnos a minőségi idő rovására megy.

Mert mindig van valami amit csinálni akar, ház, udvar, és tudom, hogy ez nekünk jó, mindannyiunknak, csak ha mi eltávolodunk, akkor nem jó.

nov. 28. 19:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Változott valami azóta?
dec. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"mindig van valami amit csinálni akar, ház, udvar, és tudom, hogy ez nekünk jó, mindannyiunknak, csak ha mi eltávolodunk, akkor nem jó."

Ne csináljon semmit egy fél óráig, csak üljön veled kettesben.

dec. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!