Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám a kapcsolatunkat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám a kapcsolatunkat jobbá tenni? Mi az amit tehetnék a páromért?

Figyelt kérdés
Sajnos az utóbbi időben nagyon stresszes voltam, sok volt az évvégi munka, hajtás. Bár nincs köztünk probléma, nagyon szeretjük egymást, de érzem, hogy az utóbbi hónapokban elhanyagoltam őt. Nem akarok a jóindulatával sem visszaélni, hogy mutathatnám meg neki, hogy mennyire szeretem és köszönöm a türelmét. Nektek milyen ötleteitek lennének? Több szextől kezdve, a sütisütésig bármit fogadok.

#párkapcsolat #jobbátétel
2018. jan. 8. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Végre igazán szerelmes szavak! Olvastasd el vele amit ide irtál!
2018. jan. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ahogy csak tudod. Szavakkal, peldaul elmondhatod neki, amit nekünk is, hogy köszönöd, hogy ilyen türelmes volt az elmúlt időszakban, hogy ezt értékeled benne, elmondhatod neki, mit becsülsz benne....tettekkel, pl. segithetsz neki a feladataiban, kicsit levenni a válláról a terhet. Kedveskedhetsz neki, sütisütéssel, hétvégi reggeli lazulással az ágyban, fincsi ágyba vitt reggelivel....igyekezzetek egymásra több időt forditani, tudatosan betervezni, hogy pl. ma este filmet néztünk közösen, ma delután elmegyünk sétálni és beszélgetünk...

Én egyébként azt is értékelném, ha a párom megkérdezné,hogy mit tudna azért tenni, hogy jobb legyen a kapcsolatunk, hogy jobban szeretve érezze magát, szóval, szerintem kérdezd meg erről a párodat, szerintem ő fogja a legjobb ötleteket adni, mit tehetsz a kapcsolatotokért.

2018. jan. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Készíthetnél valami finom vacsorát, lepd meg a munkahelyén egy sütivel vagy virággal, tartsatok egy randi napot, csinosan felöltözve elmenni valahova. Bármi amitől a szürke hétköznap nem az lesz. 🙂
2018. jan. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tőlem a párom meg szokta kérdezni, hogy mivel tehetlek ma boldoggá?Én már ettől is elolvadok.
2018. jan. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak egyszerűen figyelj rá. Éreztesd vele,hogy ugyanúgy érdekelnek téged az ő dolgai,mint ő a tieid. És ha beszélgettek, akkor ne csak a te stresszes időszakodról legyen szó, bár feltételezem ilyen szerencsére nincs,ha már felmerült benned ez a kérdés!:) De az nagyon rossz,mikor valaki érdeklődik a stresszes időszakban a másik hogyléte felől,az meg vissza se kérdez, mert most "ő van fontos esemény előtt".

Ha esetleg ez történt,még nem késő,hogy jóvá tedd!:)

2018. jan. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csinálj egy jó vacsit vagy menjetek el valami jó programra, mondd meg neki, hogy sajnálod, hogy mostanában kissé hanyagolja és köszönd meg a türelmét.

31/f

2018. jan. 9. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!