Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti tudtok csak barátkozni nővel?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy huszonéves fiatal nő vagyok. Sohasem volt kapcsolatom se rövid, sem hosszútávon (sem sze*), nem is szeretnék (Gyermekkori traumák miatt). Viszont nagyon szeretem a férfiak társaságát, jobban mint a nőkét. És mindig örülök, ha egy férfi beszélget velem, de utána jön a bepróbálkozás, részemről az elutasítás, és ennyi. Mert ugye férfiak nem nagyon barátkoznak nőkkel. És most is egy ilyen helyzet van, nagyon jól elhülyültem a csávóval, még az elején mondtam neki, hogy számomra ez offos, de úgy néz ki ez neki még nagyobb löketet adott, hogy na majd ő... Engedjem el az egész barátkozósdi dolgot örökre?

nov. 28. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. csak barátkozni tudok velük :D Mert még ha van is szimpátia, extrém gyáva vagyok (+ rondának tartom magam, nem érzem, hogy bármiben is kiemelkedő lennék, egyszerűen talál jobbat), nem lenne belőle semmi, max akkor ha a csaj extrém bátor és ő kezdeményez. Egyszer ez így össze is jött még régebben. Persze nem lett jó vége, de akkor jó volt. Hihi.
nov. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem engedd el! Egy idő után simán belédeshet a pasi, főleg ha szingli. Nagyon ritka a nő-férfi barátság, bár kétségtelen tény, hogy létezik ilyen. Vagy próbálkozz homoszexualitás férfiaknál.
nov. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Rossz férfiakat ismersz.
nov. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Elbeszélgetek velük, de barátnak egyik se kellene. A végén mindig több lesz belőle az egyik félnek.

33/F

nov. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj ha mélyebb témákba is belementek, vagy túl jól kijöttök, akkor nagyon nagy az esélye hogy egy idő után az egyik fél többet kezd érezni. Főleg ha jól is nézel ki.

Ez tapasztalat, én is jobban tudtam férfiakkal beszélgetni mint nőkkel. Nagyon ritka aki nem kezd el vonzódni. Én tudtam kezelni a flörtöt a bepróbálkozast, egesz addig amég nem vált tolakodóvá. Vagy nem kezdtem én is többet érezni, mert ilyen is volt.

Jóval idősebbek közt akadt 1-2 aki megcsak nem is flörtölt, ha csak nem vesszük azt is annak hogy azt mondja csinos vagyok. De ennyi.

Ferfiakkal jó barátkozni, többségük egyenesebb mint a nők, és többmindenről is lehet velük beszélgetni, de észnél kell lenni.

Mondjuk én tudtam egesz ferfiasan viselkedni, beszélni, nem sertődök meg mint sok nő, ezt becsülik.

Bár már nem baratkozok ugy velük, már csaladom van, de pl ha idejönnek ferjem baratai simán beszélek velük barmilyen ferfiasabb témaról, vagy jot mulatok a csajozós sztorijaikon.

Egyébként férjem is barátom, sőt inkább csak haverom volt.

nov. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hallod 5-ös válaszoló, ugyanez.

Egyszerűen jobban kedvelem a férfiakat. Sőt, kis túlzással de csodálom őket. Az, hogy van ez a brokódexük, hogy ennyire összetartóak a barátságban.

És amúgy nem félnek megmutatni sem az érzéseiket. És én sem bánom, ha kendőzetlenűl beszélnek előttem a nő ügyeikről, így legalább én is tanulok.

nov. 28. 21:59
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én tudok férfiakkal barátkozni,mert okádékul nézek ki.Ha te szép vagy, nehezebb dolgod lesz. :)
nov. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ne beszélj így magadról kérlek!

Ha valami nem tetszik, akkor változtass!

Én is amikor 65 kg vagyok, akkor azt mondom olyan 10/7

De mikor foglakozik magammal, sportolók, akkor van az 10/8 is.

nov. 29. 00:16
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy tudnèk, de nem nőkre jellemző az èrdeklődèsi köröm ezèrt ha nem akarok tőle semmit akkor nem keresem a társaságát.
nov. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!