Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Időhiány állandóan?

Figyelt kérdés

Igyekszem őt segíteni, terhet levenni a válláról. De ez sem jó.

Intézem a dolgaink, a boltot, otthon kitakarítok, rendet teszek stb. Sokszor főzni sem kell.


Ő ha hazaér munka után semmit nem csinál, de vasárnap kampányszerűen kell a házimunkával foglalkozni. Mert már mondtam hogy jó lenne ha nem csak rám maradna de ő ugye hétkozben semmit..


Ha nem dolgozik azért mert annyi dolga van itthon. Mindig akkor is elcseszi az idejét és szinte semmit nem halad..és újra az van h nincs ideje..


Tudna plusz pénzt keresni olyannal amit szeret és helybe hoznák a pénzt, ha nem az lenne hogy nyúlik végig amikor ráér..


Például


Itthon maradt hogy neki kezd a karácsonyi takarításnak. Tegnap 10utan kelt fel, de 6kor mikor hazaértem már tvzett. Mondtam h segítek tovább takarítani, ő nem csinálja. Ma 11re ment fodrászhoz,előtte kelt 10kor, majd 3ra megy masszázsra, onnan hazaérve már nem fog neki..és újra elment egy nap..2 nap alatt végezni lehetne a kis lakással és lenne ideje ..


dec. 1. 11:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
🥱🥱🥱Kva unalmas már a nyígásodat olvasni.
dec. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Neki a tv, neked a gyakorin panaszkodás. Egyébként segítek, azért nem csinálja, mert nem akarja. És mert megteheti, mint látod.
dec. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha van időd naponta 10 kérdésben szidni őt a Gyakorin, akkor van időd mindent megcsinálni. Főleg, hogy ő tartja el a lusta képed, mert anyéknál ingyen "dolgozol". Ne itt magyarázz, húzzál takarítani, a sütőt még ma ki kell pucolnod.
dec. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi az előzmény? Mert konkrétan nem értem mi van itt.
dec. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
dec. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Ahogy látom, te viszont nem szenvedsz az idő hiánytól. Mindig van pár perced az aktuális kínjaid ide hányni. Nyivákolásból áll az egész életed.
dec. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha te nem dolgozol, akkor jogos, hogy ő nem csinál házimunkát!


Pedig én utálom ezt a maradi gondolkodást, de az a helyzet, hogy ha te nem dolgozol, akkor ő a pénzt hozza haza, te meg akkor szépen megteremted az otthon melegét. Mert ez így korrekt!


Ha mindketten dolgoztok, akkor a házimunkát is meg KELL, hogy osszátok! Akkor mindenkinek kell takarítani, mosni, főzni miegyéb.

dec. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8as egyetertek
dec. 1. 16:51
 10/10 anonim ***** válasza:

8-as vagyok


Mondom HA TE IS DOLGOZOL! Csak akkor. Ha te nem dolgozol, akkor neki nem kell házimunkát csinálnia, mert az rád marad.

dec. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!