Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás ünnepek előtt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás ünnepek előtt?

Figyelt kérdés

Egyre inkább azt érzem nem működik igazán. Sokat próbáltam erről beszélni vele hogy mit érzek de valahogy elbeszélünk egymás mellett.


Viszont vannak vendégei akik karácsonyra már be vannak írva és itt a másik munkája is.

Tehát nem lenne egyszerű a szakítás,bár tudom nincs jó idő ehhez de akkor is..


nov. 30. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
LOL, akkor Új év első napján tedd ki! Mit vagy nyámnyila?
nov. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Ez amúgy statisztikailag is úgy fest, hogy ünnepek előtt és közben kevesebb a szakítás, mint utána. Sokan inkább “átvészelik együtt” az ünnepeket. Szerintem ennek semmi értelme, hazudsz neki is meg magadnak is.
nov. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Pont ugyanezt kérdezted tavaly is. Olvasd el, hogy akkor mit írtam! Igazam lett.

Te ebben a kapcsolatban fogsz megöregedni és meghalni. Sose lesz jobb az életed, mint ami most van. Csak rosszabb.

Boldog karácsonyt!

nov. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tavaly? Ki ő utolsó?
nov. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Ha már biztos, hogy szakítani akarsz, ne várj egy hónapot csak azért, mert már van vendég meghívva. Valószínűleg úgy is érezné rajtad, hogy valami nem oké és nem lenne jó együtt az ünnep. Később is lesz, ami miatt nem lenne ideális. Szóval ha teljesen biztos vagy a döntésedben, inkább szakíts most, még nincs annyira közel a karácsony sem, a vendéget meg le lehet mondani.
nov. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Velem volt ilyen. Már lógott a levegőben. December 21én olyat tett, ami miatt legszívesebben abban a pillanatban kib.asztam volna. De nem akartam, hogy karácsonykor a rokonok jöjjenek és kérdezzék mi van velünk én meg elb.aszom a hangulatot. Mentem hozzájuk is vendégségbe. Két ünnep között volt az évfordulónk amire utazást terveztünk. Szilveszter is le volt beszélve, egy barátom csak emiatt a buli miatt jött haza előbb az utazásából. Nem akartam senkit megszivatni. Úgyhogy szilveszterkor már alig szóltam hozzá, másoknak is feltűnt, majd elsején megmondtam neki, hogy legyen vége, de ő még nem akarta, így elhúztuk kicsit és végül 4én megint felcseszett és akkor kidobtam. Szomorú volt, hogy tudtam, hogy az lesz az utolsó alkalom, hogy nála alszom, aztán az utolsó, amikor szexelünk, az utolsó, amikor látom... Mindent tudtam előre, hogy ezek lesznek az utolsók.
nov. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy szakítasz vele. Kizárt.


Tegnap is tettél fel kérdést, amúgy. Meg előtte meg előtte úgy 150-et.

nov. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Aki nem tudná, a kérdezőnk már talán 34 éves is van, pasas, de ötéve??? szakítani akar, itt szidja a műkörmöző nőjét, aki PCOS, egyéb beteg, hajt, mert a csávónak nincs munkája (azóta lehet, van, de nem hiszem), gyereket akar, de a csávó mindig csak hitegeti, és átlag napi 1 kérdés van, hogy a nő trehány, ilyen-olyan problémája van, stb. stb. srb.
nov. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nov. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!