Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy zárjak le egy olyan kapcsolatot ami nem lett lezárva igazából?

Figyelt kérdés

A barátommal együtt vagyok egy és fél éve, egyszer már szakítottunk, de akkor tényleg lezártuk és elbúcsúztunk egymástól.

De annyira szerelmesek voltunk egymásba hogy rá egy hónapra újra kezdtük és azóta együtt vagyunk újra fél éve, nagyon jó minden, viszont elutazott külföldre pár hónapra, nagyon nehéz nekem mert van hogy egész nap nem beszélünk, és mikor este azt hinném hogy végre velem fog foglalkozni, akkor mindig fáradt és nem tud rám figyelni a fáradtságtól. Nem akarnék vele szakítani de úgy érzem nincs más választásom mert teljesen elhanyagolva érzem magam az elmúlt időkben .


Mondtam neki ma hogy szakítani szeretnék mert ezt nem bírom tovább. És még neki van elege belőlem, hogy nem vagyok megértő…

Mit tegyek?

Nembirom azt hogy lassan már semmitsem tud rólam, mert nincs ideje rám .

Nem akarnék szakítani, de már nem is érdekelte hogy szakítani akartam. Mert rosszul esik neki hogy nem vagyok megértő, közben nekem meg rosszul esik hogy nem változtat.

Segítsetek kérlek

Van valami megoldás?



dec. 3. 16:13
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és elfelejtettem mondani, hogy amióta leírtam ezt neki ma, azóta egy szót nem beszélt velem..
dec. 3. 16:14
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem veled beszélget, úgy néz ki. Mit csinál külföldön?
dec. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Ő van külföldön, ő dolgozik egész nap, ő fáradt este, és rád nem figyel?

Te figyeltél?

dec. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%

Ha pár hónapot nem bírsz ki, akkor jobb is, ha szakitasz. Talál majd normálisabb párt.

Ez a szakutunk, osszejovunk, megint nem bírom... szitu nem azt jelzi, hogy túl sokáig lesztek ki együtt

dec. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
társfüggőség
dec. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
4: Ezt fickóként én is nehezen tolerálnám vagy bele se mennék. Úgyhogy nem kell ezért beszólogatni neki.
dec. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen dolgozni van kint , de nem dolgozik minden nap. És én nekem mindig az az első hogy haza ér és egyből érdeklődöm hogy hogy van…😔
dec. 3. 23:21
 8/8 anonim ***** válasza:
22%
Energia vámpír típus vagy. Amúgy biztos kurvázik külföldön. El kell élveztetnie a fütyköst. Ha ezt nem fogadod el akkor inkább szakits végleg.
dec. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!