Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért mondanak engem magamnak...

Miért mondanak engem magamnak valónak, amikor igazából nem lennék ilyen csak kapcsolatot nem tudok kialakítani?

Figyelt kérdés

Tényleg nincs senkim a családomon kívül.

Jó lenne egy két barát akivel időnkét beszélhetnénk. Meg persze egy barátnő.

Nem direkt vagyok ilyen hanem nem tudok ismerkedni vagy nem tudom de borzalmas érzés ez. Sokan azt gondolják hogy magamnak való, pedig én nem akarnék ilyen lenni, érdekelnek más emberek, szeretnék nekik segíteni, meg szeretni őket, de valamiért ez nem megy:(

Vannak akik bunkónak néznek, pedig szerintem több szeretet, empátia van bennem mint a többségben csak nem tudom kimutatni.

Valamiért nem tudok ismerkedni.


Mit csináljak ha nem akarok ilyen lenni, de nem tudok nem ilyen lenni? Valami blokk van bennem, sok emberre nem vágyom, de azért néhányra igen.


2021. jún. 22. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Most erre a "szokásos" választ adva: szakember segíthet.

Valami olyan gátlás van benned , ami nem hagy lépni.

Nem vagy egyedül ezzel, hidd el.

Gondolom esténként ha úgy van eszedbe jut egy-két szimpatikus arc aznapról akit csak bámultál, és kedveset gondoltál, és megbántad hogy nem mondtad ki, de ha újra hasonló történik,akkor sem változtatsz.

Introvertált személyiségnek érzed magad?

Gyermekkorod is hasonlóan zajlott?

Hidd el ez nem marad így, de ehhez azt kell tenned, amit eddig alig: lépni.

Pszichológushoz járni nem gáz, és segítenek.

Szebb a világ ,ha neked is szebb.

Nyílj meg, élj, éld meg.

2021. jún. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gyakorold a beszélgetést! beszélgess akárkivel, a pultossal a bárban, a helyi kisbolt árusaival, a postán várva, buszon, ahol épp jársz és van miröl beszélgetned.


Aztán felismered, hogy jól megy, aztán már az ismerkedés is magától fog jönni.

2021. jún. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!