Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi szex az ideális egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi szex az ideális egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nekem elég nagy az igényem, tudom hogy ezt nehéz teljesíteni, tehát ezt nem is várom el senkitől. 5 hónapja vagyunk együtt és heti 1 szex van, az is egyre rosszabb mióta szóbahoztam. Előző kapcsolataimba több év után se volt ennyire siralmas. A szex javításán vagyok egyenlőre de kezd taszítani a hidegsége önzősége. Szerintetek mit tegyek? Ezen kívül nincs gond köztünk. Hogyan közöljem vele a gondjaim úgy hogy eredménye is legyen?
dec. 3. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azért mondom a szakítást, mert nem tudom elképzelni, hogy téged kielégítene, ha sóhajtozva odadugná neked a lába közét. Ha meg lenne kedve, alapból sokat szexelnétek.
dec. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Ha neki nincs igénye többre, akkor a fejed tetejére is állhatsz.


Ez tipikusan olyan dolog, amiben ha jelentős különbség van az igényekben, akkor azt nem lehet áthidalni. Senki sem hibás, egyszerűen nem passzolnak egymáshoz a felek.


Nincs ideális mérték, legföljebb azt lehet mondani, hogy mennyi számít átlagosnak, mennyi átlagosnál többnek vagy kevesebbnek. EZ csak azt jelenti, hogy az illető milyen eséllyel talál magának ebben (is) hozzáillő párt.


Tehát:

20-30 év között a heti 3-5 alkalom számít átlagosnak. Ez nagyon függ a munkahelyi/iskolai idegi terheléstől és általában a kipihentségtől.

30-40 év között heti 2-4 alkalom.

40-50 között heti 1-3 alkalom.


Vagyis a heti 1 az még 40-50 éves korban is csak alsó határa lehet az átlagosnak.


Ha neked az átlagosnál nagyobb az igényed, akkor kár ezt vele erőltetni. Magad is írod, hogy előző kapcsolataidban több év után is ennél gyakoribb volt a szex. Kb. ők lehettek átlagos igényűek.

dec. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%

Csinald meg a hazimunka nagxobb reszet. Gondolom semmit se veszel reszt benne …..


Nyilvan kimerult a munkatol es az otthoni feladatoktol is. Ekkor nem akarnak gyakran szexelni az emberek.


Itt te vagy az onzo.

dec. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Neki elég ennyi.

Nem illetek össze ilyen téren.

Az ideális annyi, amennyi mindkét félnek megfelel.

Nálunk ez átlagban heti 2, 7 éves kapcsolatban.

33/n 43/f

dec. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

Olyan nincs, hogy csak a szexxel van baj.


Nyilvánvalóan a kommunikációval is van gond, ha nem tudjátok megbeszélni ezt az alapvető kérdéskört. Ez szerintem önmagában alkalmatlanná tesz titeket a közös életre.


Ha csak a libidókülönbség lenne a baj, akkor együtt dolgoznátok ki rá megoldást, beszélnétek róla sokat, esetleg szakember segítségét vennétek igénybe.

dec. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Úgy tűnik manapság szexalapú kapcsolatok a menők
dec. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1-2 naponta szerintem az normális. 43 eves férfi
dec. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%

Igazából nálunk is heti 1 vagy esetleg heti 2 van és ez nem javult az összeköltözéssel sem. 4 éves a kapcsolatunk, volt egy hosszú kihagyás egy durva elmaró történet miatt, nyártól élünk együtt. Ő nem kívánja, de minden más rendben van.

Hétvégén volt 2 és ő kezdte, meg is lepődtem. :-) Most aztán befoghatom a számat. :D


Tehát ez még nem lenne vészes probléma. De ha hideg és rideg is, akkor az intő jel lehet. :/

Pedig erről beszélni kell. A kapcsolat egyik alappillére a kommunikáció és ahhoz is bizalom egymás felé.


35/F

dec. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!