Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van e harmadik fèl ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van e harmadik fèl ?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 4èves pàrkapcsolat 9hònapos babàval.

Terhessèg alatt vàltozott meg a kapcsolatunk de az utòbbi idoben a legrosszabb. Egyszerüen nem èrdeklem nincs ölelkezès simogatàs kedves szò a rèszèrol. Ès egy olyan emberröl van szò aki a gyerek elött mindig ilyen volt puszilgatott olelgetett dicsert tenyeren hordozott. ) Akàrmiröl beszèlek vele nem èrdekli nemtud rà mit mondani ugy kell kihuzni belöle.Sokszor tiszteletlen ès agressziv. A Szexben nem sokszor van elojatek inkàbb csak gyorsan lerendezzük. Bàr szokta közben mondani h szeret.de nem olyan màr ez sem. Nem èrdekli ha èn nem elègültem ki. Neki jò volt ez a lènyeg. Ha felhozom neki a szakitast mert mar annyira tavol vagyunk egymastol az a valasz akkor haggyam el öt nemèrdekli. Elege van. Szerintetek van harmadik? ☹️


dec. 4. 02:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%
Meg most erdemes elvetetni a gyerekt
dec. 4. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
mien elvetetni??????9honapja szultem a fiunkat
dec. 4. 02:52
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

" haggyam el öt nemèrdekli. Elege van."


Akkor el kell válni.

dec. 4. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy van harmadik. Vagy csak a baba után nagyon bele kényelmesedett a kapcsolatba.

Bár nagyon keveset írtál le. Miből lehet elege?

dec. 4. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Abbòl hogy mindig felhozom ezt a temat. De ha egyszeruen bant hogy semmibe vesz 😕
dec. 4. 03:31
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez neki szexkapcsolat
dec. 4. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Biztos voltak jelek csak nem erdekelt, most meg szivsz. Meg van 40-60 evektek egyutt, jo lesz, hajra!
dec. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Nincs neki harmadik. Egyszerűen te elvesztetted a szemében a vonzó nő státuszt. Nem tudom el e híztàl vagy ilyesmi. De általában ez van ha a férfi kicsit felszínes. Szülés után már nem kívánja a párját akinek megnyúlt a bőre.
dec. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Lehet hogy terhesség alatt nem foglalkoztál vele annyit amennyit előtte, ezért keresett mást. Akkor változik meg ennyire egy férfi ha van mögötte egy biztos háttér. Elköltöznél biztosra tudható hogy nem sokáig lenne egyedül.
dec. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem js van 3 ik. Nem ugy tunik h szeretne teged hanem inkabb teher vaby neki. Szerjntem sex is azert van h a gyanudat eloszlassa. Az meg ahogy a szakitasra igy reagalt az meg mjndent elmond
dec. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!