Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék szakítani párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék szakítani párommal, de rengeteg pénz ki lett fizetve egy 3 hetes kirándulásra. A kirándulás előtt, közben vagy után lenne érdemes?

Figyelt kérdés

Sajnos a pénzt valszeg nem térítenék vissza.

Egy manipulatív, sértődékeny, nárcisztikus s*ggfej a párom (hamarosan ex).


dec. 5. 05:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
11%
Utána még dolgozd le nála az árát. Engedd popsiba is, az drágább .
dec. 5. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
16%
A nők, meg a gerinc...
dec. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
10%
Hová szól az a 3 hét?
dec. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha ennyire elviselhetelten, akkor hogy akarsz 3 hetet eltölteni vele? Szakíts vele, aztán menjen egyedül, vagy menj el te egyedül, attól függően, hogy kinek a pénze lett belefizetve. Ha nem repülős út, akkor a személycsere sem okoz problémát (repülősnél azért brutál dárga tud lenni a névátírás).
dec. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Szólj egy rokonnak vagy barinőnek vegye meg a jegyét és elmegy veled.
dec. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem előtte, mert így gerinces.
dec. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
98%
Biztos nem mennék, ráadásul 3 hétre egy számomra gusztustalan emberrel nyaralni. Add el a jegyét vagy bukd be, mert ez katasztrófa lesz ha vele mész.
dec. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan volt, hogy exem szülei fizettek egy olasz utat (4en mentünk volna) és még 1 hónapot várnom kellett volna az útra. Belegondoltam, hogy még egy hónap vele, utána meg 1 hét, úgy, hogy utálom már, mint a szart, hááát :D Inkább szakítottam. (nyugi elvittek valaki mást helyettem, mert szintén nem térítették vissza) De olyan is volt, hogy a karácsony-évforduló-szilveszter hármas miatt húztam 2 hetet egy szakítást. Ha te már nagyon utálod a párodat, akkor én nem mennék. De mikor lesz az út? Mert ha holnap, akkor necces, de ha több hét múlva, akkor szerintem a mai napon dobd ki.
dec. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
8%
imádom, hogy elhordtad mindennek a párod, hogy ne azt érezzük, hogy mekkora gerinctelen féreg vagy
dec. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
98%
Ez a felnott elet elso leckeje. Ha hozol egy komoly dontest, akkor benne can, hogy rosszul sul el. Jobb esetben meguszod kar nelkul. Itt nem ez tortent, de attol meg vallalni kell a hibas, elhamarkodott dontesed minden kovetkezmenyet. Udv a felnottek vilagaban!
dec. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!