Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tobb eve egyutt vagyunk, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tobb eve egyutt vagyunk, de soha senkinel nem tapasztaltam hogy barhova megyunk, egy kirandulas, utca nem tudja nem eszrevenni a kornyezeteben levo noket. Miert?

Figyelt kérdés
Nagyon aljas es rosszul esik hogy folyamatosan eszrevesz minden not. Akikkel egyutt vtam tenyleg csak a nagyon feltuno csinos noket neztek meg, nem az osszeset. Vele sehova nem tudok menni mert vita a vege. Borzaszto erzes hogy mig mas parok elvannak eszre se veszik a kornyezet, ő minden not megnez. A kezdetektol. Miert? Ennyire nem bir magaval? Sehol nem tudom magam jol erezni es muszaj szakitanom mert nem normalis amit muvel. Letezik ilyen mas is?

#Megnéz más nőket
2023. máj. 29. 22:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%

"muszaj szakitanom" = Mire vársz még akkor? Tedd ki holnap!


Egyébként ha az elejétől fogva ezt csinálja, akkor sanszos, hogy nem szeretett soha és nem is fog, meg nem is tisztel (ha nyáladzik, mint a kutya).

2023. máj. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
17%
Nem bír a kukijával, Fickós.
2023. máj. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

Hát én úgy tapasztaltam, hogy ha tényleg szerelmes voltam akkor más nőt el se tudnék képzelni és eszembe nem jutna rájuk nézni se. Viszont ha csak valakivel együtt voltam de nem volt meg a nagy szerelem, akkor a szebb lányokat nyilván észrevettem de próbáltam nem figyelni őket annyira.

Na most ha olyan lánnyal vagyok együtt aki igazából még nem is tetszik, akkor nézném meg a legtöbb lányt. Viszont ilyen nem fordulna elő mert nem járok olyannal aki nem tetszik nekem.

2023. máj. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
36%

Ha meg te mennél szembe vele akor teged is lesne


Néha sz.r érzés a pasik mellett lenni és nem szemben. Mindig a párjuk szív csak.

2023. máj. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
És ezt te több éve elnézed neki? Grat...
2023. máj. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

más férfiak is észreveszik a többi nőt, és nem csak a kivételesen csinosakat. sokan akkor is, ha szerelmesek.

a lényegi különbség, hogy mennyire tudsz (vagy akarsz) viselkedni a párod jelenlétében, meg úgy általában.

2023. máj. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
Az összesnek a vérébe van kódolva, csak vannak intelligensebbek, akik profi módon képesek leplezni az ösztöneiket. Mondjuk ez a kevesebb létszámú csoport. Te nem ezt a fajtát fogtad ki.
2023. máj. 30. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
22%

Én is megnézek minden nőt párom mellett is, egyszerűen nem bírom ki odavonzza a tekintetemet valami…

De azeretem a párom es sosem csalnám meg vagy ilyesmi, mondjuk ő nem is veszekszik velem emiatt.

2023. máj. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"mondjuk ő nem is veszekszik velem emiatt."

Valószínűleg azért, mert nem veszi észre, hogy csurog a nyálad. Nem odafigyel éppen.

2023. máj. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Evekig turted... reg ki kellett volna dobni.
2023. máj. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!