Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha a férjem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a férjem egy kolléganőjével menne kiruccanni 3 napra?

Figyelt kérdés

Igazság szerint egy másik ismerősük is menne velük, de a férjem inkább a kolléganővel van szorosabb barátságban. A nőnek nincs párja. Nem mennek messzire, egy erdő széli tópart melletti kis faházban szállnak meg. A férjem már előkészítette a bográcsot stb, bevásárolt kajákat. Holnap mennek.

Volt már ilyen eset, amikor nekem volt ilyen csapatépítő többnapos kirándulás, akkor azzal egy időben ugyanígy kimozdult a nővel meg a másik férfival.

Kérdeztem, hogy esetleg a nő meg a férfi között alakul valami? Szinte felháborodott, hogy dehogyis, kizárt, nézzem már meg, hogy néz ki az a pasi, a nőnek egyáltalán nem esete. Csak a srácnak nincs senkije és felvetette ezt a nyaralásos ötletet, a férjem meg a nő megsajnálta és belementek. De az utóbbi alkalom után a férjem nagyon feltöltődve jött haza, ki volt simulva.

Ha így kimozdul a nővel, lehet valami elkezdett alakulni közöttük?

Engem nem hívott bár ha hívott volna se mentem volna, nem szeretem az ilyen vadvidéki erdős kimozdulásokat.

40-es éveinkben vagyunk a férjemmel.



2023. jún. 8. 09:12
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
90%
Remélem, ez valami vicc.
2023. jún. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
89%
Megcsalt…
2023. jún. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
64%
Csak a nagyon naívak gondolják, hogy hetero férfi és nő között valóban létezhet tisztán barátság.
2023. jún. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
92%

Hmmmmm, bogrács, tópart, szingli kolléganő...

Jaj, hova gondolok, hát biztos nincs semmi a levegőben...


Én egy 80-20%-ra tippelném annak a javára, ami erről eszembe jutott. Nincs kizárva az ellenkezője, de azért ez erősen bűzlik.

2023. jún. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
88%

"Csak a nagyon naívak gondolják, hogy hetero férfi és nő között valóban létezhet tisztán barátság.'


Létezhet. Ez nem az.

2023. jún. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
88%
(Off. Kedves 3. Nekem a legjobb barátom nő létemre egy férfi Volt . Bátyám helyett bátyám 21 éven át. Sajnos februárban temettük, baleset áldozata lett:(.Cáfolom azt , hogy férfi és nő között igazi őszinte tiszta barátság nincs! Bizony VAN! A mi barátságunk is tiszta és érdek mentes volt , talán egy életben egyszer van ilyen . Én szerencsésnek érzem magam ,hogy ezt megtapasztalhattam .)
2023. jún. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:
A férjem szerint csak szimpla barátság van közöttük, jól megértik egymást, sokat beszélgetnek. Munkaidőn kívül is szoktak beszélgetni, telefonon is írásban. Vonzó nőről van szó.
2023. jún. 8. 09:56
 8/54 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor van hetero nő és férfi között barátság, ha EGYIKNEK SEM jön be a másik fél szexuális értelemben (és titokban sem reménykedik egyik sem, hogy ebből több is lehet). Ez viszont nagyon ritka, de mint előttem is írták van ilyen. Nagyobb százalékban van az, hogy az egyik félnek bejön a másik szexuális értelemben is, de letagadja és vár, hogy mikor lesz lehetősége többre mint barátság.
2023. jún. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
98%
7. Minél többet írsz róla, annál inkább azt gondolom, amitől te tartasz.
2023. jún. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
0%
Ez a sok agybeteg itt… minden mögött megcsalást látnak. Könyörgöm, hárman vannak ott. Egy házban.
2023. jún. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!