Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbeszéljem a lánnyal hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbeszéljem a lánnyal hogy nem tudom mit szeretnék tőle?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy barátságot vagy barátnőnek szeretném... Egyszer úgy érzem szeretem másszor csak úgy mint barát. Szerintetek ezt elmondjam neki? Nem akarom hülyíteni. De amikor beszélünk akkor mindig udvarlok neki, mert akkor valahogy áááhh... aztán meg következő alkalommal csak barátként kezelem. Vagy haggyam és majd kialakul valahogy? Amúgy messze lakik tőlem (Pest-Debrecen), ezért ritkán találkozunk, havonta 1x, ezért MSN-en szoktunk beszélni minden nap. 18/f
2010. okt. 21. 08:46
 1/3 anonim ***** válasza:
A távkapcsolatok sajna nem szotak működni :/
2010. okt. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ilyen lányt soha nem fogok itt találni :(
2010. okt. 21. 08:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért a kapcsolat alapja az őszinteség, szerintem beszéljetek. Ha úgy gondolod, hogy nem találnál jobbat, akkor szereted őt.

23/L

2010. okt. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!