Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire van jogunk egy ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire van jogunk egy ilyet mondani párunknak?

Figyelt kérdés
Amikor ilyet mondasz párodnak hogy úgy érzem,úgy látom hogy te úgy érzed hogy..neked úgy esik hogy..
dec. 5. 23:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Itt most mi a kérdés? Igen, én is el szoktam mondani a férjemnek, hogy úgy érzem, hogy..., úgy látom, hogy..., ha neked úgy esik, hogy... Ezzel elmondom, hogy szerintem mi a helyzet, de a döntés az övé, ha nem kettőnket érintő a dolog. Szerintem ebben nincsen semmi rossz. Vagy nem értem mire is szeretnél kilyukadni pontosan.
dec. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam ilyeneket mondani. Szerintem van hozzá jogom :D

Persze biztos van olyan aki ezt indokolatlanul és idegesítően sokszor csinálja, de ez nem jogi kérdés :D

dec. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Jogod van, de baromi idegesítő, amikor valaki megálmodja, te mit érzel.
dec. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem veled a párod szokta ezt csinálni. Én úgy látom, hogy te úgy érzed, hogy a párodnak ehhez nincs joga. Úgy érzem, hogy neked nem esik jól mikor ezt csinálja.
dec. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A " joga " szó nem szó szerint értendő. Mégpedig úgy értem mennyire mondhatja meg bárki azt hogy te hogy érzel valamit amit ő a reakcioid alapján fogalmaz meg.
dec. 6. 08:21
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondja néha amikor panaszkodok a munka miatt hogy "de nem rossz munkahely", miközben szinte mindennap sírni akarok bent :D De már eljutottunk oda hogy azt mondta váltsak ha akarok
dec. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Jaj, kérdező… Ebben az esetben nem kategorikusan kijelented, hogy mi van a fejében, hanem elmondod, hogy benned hogy csapódik le a viselkedése, meg az alapján mire következtetsz. Teljesen oké, kommunikálni kell.
dec. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Vannak olyan emberek, akiknek ez az alap kommunikációs stílusa.Én rühellem őket, ezért nem is lennék velük soha még csak baráti kapcsolatban sem.Szerintem is ultra gáz, mikor valaki meg akarja mondani, hogy a másik mit érez/gondol.Ez manipulatív viselkedés, amit az is bizonyít, hogy ezek csak negatív szituációkban jönnek ilyesmivel elő.Mikor arról lenne szó, hogy magától tegyen meg érted valami pozitívat, akkor egyből nem tudja, hogy mit érzel, mit gondolsz, mire vàgysz.Ezt mindig csak akkor "tudják" ezek az emberek, mikor vita van valamin.
dec. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8as mindig teszek érte vlmi pozitívat magamtól
dec. 6. 13:48
 10/13 anonim ***** válasza:
#9 Amire neki szüksége is van?
dec. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!