Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen kiábrándultam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kiábrándultam a barátnőmből. Csúnya dolog ilyet mondani, de konkrétan “unom” . Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

Én 21 ő 23 éves egy éve vagyunk együtt . Mindketten egyetemisták vagyunk. Megbeszélni vele a dolgokat nem lehet. A problémák a következők:

- igénytelen magára és a környezetére is. Nemi életünk már nincs, mert nem hajlandó legalább megrítkítani magát alul. Én sajnos gusztustalannak tartom . Van hogy meg van 2-3 hónapot szex nélkül is. Körmei a lábán olyan hosszúak voltak múltkor mint egy csöves nem. Ahol lakik, 2-3 évente ha kitakarít Ja, amúgy ragad minden és lógnak a pókhálók a falon meg az abba bebábozódott nyavaják.

- unalmas, nincs közös témánk

- tojik bele a tanulásba, állandóan a részmunka ideje az élete

- követeli hogy 0-24-ben együtt legyünk , szinte már hivasban élünk

- nem mer sehol se kiállni magáért és rajtam vezeti le

- elkényeztett, a családja 1000-rel pénzeli , de rajtam követelőzik. Én voltam olyan hülye, hogy 400 ezer forintot adtam neki az egyik utazására. Egyetem mellet én is dolgozom, de mégis nagyon nagy pénz egy diáknak.

- a családja is kezd már a nyakamra szállni, de nem értik meg hogy még tanulok

- ha meglátogatom őket, senki hozzam se szól. Ha próbálok kommunikálni leraznak. Utálok a szüleihez is menni

- hobbi vagy elfoglaltsága

- kezdem úgy erezni hogy ki akarok lépni, állandóan már csak azon jár az eszem, milyen jó lenne egy másik lánnyal .

- már rájött hogy nem működik nálam, de régen szokása volt a lelki terror olyan apró dolgokért is , ha pl nem mostam meg a fogam. Komoly, nem viccelek


Összefoglalva : lusta, igénytelen , onzo, követelőző , amibe én belefáradtam


nov. 11. 10:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Hagyd ott!
nov. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
Mi lenne a megoldás? - Baromi gyorsan szakítani! Ezen mit kell gondolkodni?!
nov. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%
Szakíts! Ez nem kérdés.
nov. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
30%

Takaritasbol nem el meg.


A szortelenites : ssjnos vagy van ra igenye vkinek vagy nincs.


Csaladjahoz ne menj. Hivatkozz munkara mindig.

nov. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem tedd ki ezt az irományt még a facebookodra is, vagy küldd el az ismerőseinek. Jó magyar szokás szerint alázd le mindenki előtt, ha már a te életed szar, a barátnődét is rontsd el. A felét se hiszem el annak amit ide kamuztál.
nov. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
Add nekem 😜
nov. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Menekulj mig meg beled nem priccenti a rablancot
nov. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%
Nem is értem a kérdésed kiírását. Szerintem te is tudod a megoldást, ezért kár a szóért.
nov. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
24%

8.


De azért írtál párat... Irónia?

nov. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
43%

#9!

Konkrétan nem írtam semmilyen választ a kérdésre nézve.

nov. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!