Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkó azt mondani, hogy "lecseréllek XY-ra"?

Figyelt kérdés

Barátom mondta ezt és szerintem rohadék dolog volt, ő meg nem érti, miért esik rosszul a vicc.


Van egy kolléganője, akire amúgy is féltékeny vagyok, mert a barátom mondta, hogy bejön neki, meg előttem beszélték egy másik kollégájával, hogy milyen jó nő. Bár nem az a tipikus instamodell, meg nem is különösen szép szerintem. Sokszor kell együtt dolgozniuk egy-egy projekten. Tegnap odamentem a munkahelyére és beültünk kajálni, az előbb említett férfi kolléga társaságában, akivel amúgy barátok is. A barátom nagyon vicces kedvében volt, mert elkezdett ott alázni a barátja előtt, hogy én nem főzök neki (nem élünk együtt), és hogy szegénynek most miattam vacsorát kellett vennie, majd idézem: "lecseréllek XY-ra (kolléganő), mert ő legalább a múltkor hozott nekem kaját". Eléggé meghökkentem, de én nem kezdtem el osztani más előtt. Amikor kettesben voltunk, számonkértem, hogy ezt miért mondta, ő meg nem értette, miért nem értem a poént, meg hogy a barátja is biztos tudta, hogy vicc. Kiderült, hogy egyszer sokáig dolgoztak valamin és főleg a barátom csinálta, úgyhogy a nő emiatt úgy gondolta, meghívja kajálni és vitt is neki. De ezt se ő főzte, hanem kifőzdében vette.


Szerintetek ez vicces, vagy inkább bunkó?


2023. szept. 5. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:
45%

Nos az valójában attól függ hogy okot ad e a féltékenykedésedre.

És ezt innen nem tudjuk eldönteni. Mivel ha nem ad okot rá, csak benned vannak ilyen irracionális félelmek, akkor belefér. Ha viszont okot ad rá, akkor még ezzel viccelődni is elég gáz

2023. szept. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Úgy pofán rúgnám az ilyet, hogy csak lesne. Igazi undorító kis véglény. Ha egy ilyennel maradsz, magadat minősíted.
2023. szept. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
#2 +1 🥂
2023. szept. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1. Hát mondta többször hogy mennyire bejön neki és milyen szép
2023. szept. 5. 17:28
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

Te napi több ilyen buta mesét kiírsz?

Mindig ugyanaz. Leírsz valami felháborítóan gusztustalan szitut és megkérdezed hogy ez normális, csak vicc, szerintetek bunkó vagy belefér? Stb.


Ez is a tied?


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2023. szept. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Én is lecserélnélek, baromi unalmas vagy a kamuiddal.
2023. szept. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

"Hát mondta többször hogy mennyire bejön neki és milyen szép"


Szerintem vagy nem vagy neki igazán fontos, "lecserélhető vagy", vagy érzelmi fogyatékos.


Ha nekem ilyet mondana a párom, hogy "lecseréllek XY-ra", - akár négyszemközt, akár mások füle hallatára - akkor szerintem megkéredezném, hogy holnap este 6 után át tud-e jönni a nálam maradt személyes holmijaiért, vagy dobozoljam be őket, és küldjem el neki postán.


Mondom ezt úgy, hogy egy alapvetően szeretetteljes, stabil kapcsolatban kifejezetten bírom a csipkelődést, humort.


Nem tudom, nekem az, amit leírtál, valahogy más kategória.


De nyilván te tudod, hogy hol húzod meg a határaidat, és mit tehet meg veled anélkül, hogy következménye lenne.

2023. szept. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Legszivesebben vele lenned nem veled. Nem bunkó hanem őszinte.

Így jártál.

2023. szept. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden viccnek a fele igaz
2023. szept. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen kúrogatná és lehet fogja is. Amúgy nem nevezném kifejezetten bunkónak, inkább érzéketlennek, de hát csak azt engedi meg magának,amit te engedsz neki. Miért hagyod, miért nem zavarod el a fenébe örökre?🤔
2023. szept. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!