Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmnek névnapjára elég a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek névnapjára elég a virág és bon-bon, vagy ez kevés? 22F

Figyelt kérdés
Sokak szerint a névnapot nem kell túldimenzionálni, én még egy kispárnára is gondoltam a páromnak vagy valami plüssre, de arról is lebeszéltek. 18 éves a párom.
2010. okt. 21. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek a "tobbiekkel", egy névnap nem olyan nagy unnep, hogy elhalmozd ot mindennel. Ha ennyi mindent kapna, mennyi dolgot adnál neki szulinapra/karácsonyra?
2010. okt. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem elég:)
2010. okt. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bárcsak én is kapnék vmit névnapomra :-), nálunk sajna általában elmarad,de szerintem bőven elég ennyi.Vagy ha különlegeset szeretnél,akkor menjetek el moziba és készíts egy közös képet+1 kis csoki vagy virág,szerintem ze is jó.
2010. okt. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A mozisat inkább szülinapra!

Szerintem is elég ennyi!

:)

2010. okt. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, ő mennyire ünnepli.

Én rendszeresen megfeledkezem a sajátomról, nem nagyon ünneplem, általában még a saját anyukám is elfelejt felhívni. :D


Ennek megfelelően szegény párom is elfelejtette első évben, aztán egy évig bűntudata volt...... végül 3 év múlva meg azon a napon kaptam jeggyűrűt... nna azóta ünnepeljük :D:D

2010. okt. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez túl sok, nem kell elkényeztetni, mert a 20.-ra már autót akar majd
2010. okt. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Biztos lehetsz benne, hogy elég! :) A névnap nem olyan fontos, viszont - mivel meg szoktuk ünnepelni, - a virág és/vagy a bon-bon az mehet a kis hölgynek! ;)
2010. okt. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

19 éves vagyok párom 24.Virágot,csokit,farmet,pulcsit és vámpirok báljára jegyeket kaptam tőle:D.De én rendszerint partyt tartok...

Attól függ milyen a párod:)

2010. okt. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
örülni fog a virágnak meg a csokinak is! magában meg azt gondolja hogy sóher vagy!
2010. okt. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem fontos a névnap, soha nem is haragudtam ha valaki elfelejti, van hogy nekem is csak este jut eszembe, hogy nekem ma névnapom van. Ebből adódik, hogy ha jelezni szeretné a párom, hogy gondolt rám, akkor is bőven elég egy szál virág :)
2010. okt. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!