Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem is tudom hogy írjam hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem is tudom hogy írjam hogy érthető legyen. Akinek 14-15 max 16 évesen kezdtek bele egy komoly kapcsolatba (2-3-4 év járás) annak mi lett a vége szakítás vagy még mindig boldogan együtt?

Figyelt kérdés
18L
2011. jan. 3. 22:25
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*Akik*
2011. jan. 3. 22:28
 2/15 anonim ***** válasza:
Szakítás.
2011. jan. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
3 év után szakítás:)
2011. jan. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nálunk szakítás. én 16 voltam, ő 21. nem is voltunk egymáshoz illők, meg nem is éltem eleget. ennek ellenére 3 és fél évig szerettük egymást, és most nagyon jó barátok vagyunk. épp most hívtam föl pasiügyben tanácsot kérni, pedig a barátnőjével van :D
2011. jan. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

3ik, örülök hogy barátok maradtatok.



Légyszi írjátok meg azt is hogy miért és mennyi idő után lett vége, hány évesek voltatok.

Köszi

2011. jan. 3. 22:49
 6/15 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Azért lett vége, mert részemről elmúlt a tűz. Fiatal voltam, mikor összejöttünk (14 éves), és sokat változtam azóta, ahogy ő is. Engem még nagyban a suli meg a továbbtanulás foglalkoztatott, ő már dolgozott. Egyre kevesebb közös téma volt, egyre inkább eltért az érdeklődési kör, pedig mikor összejöttünk, a korkülönbség ellenére nagyon hasonlóak voltunk. Aztán végül beleszerettem vki másba, ezért szakítottam.
2011. jan. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
13 éves voltam mikor összejöttünk 5 és fél évig jártunk, azért lett vége mert ő betegesen féltékeny volt. 19/L
2011. jan. 4. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Mi 16 évesen jöttünk össze.

Most 24 évesek vagyunk, már van egy kisfiúnk.

Viszont szakítás lett a vége, arra hivatkozva, hogy a fiú nem élte ki magát. :(

2011. jan. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
17 évesen 6 évig tartott, vége lett mert tapasztalatlan voltam és már az elején nem úgy alakult ahogyan azt gondoltam, csak nem mertem tovább lépni+szerelmes voltam és féltem a magánytól.Szakítás oka, h. kiszerettem belőle,mert nem foglalkozott velem és a haverok fontosabbak voltak+úgy éltünk együtt, mint egy sima lakótárs,évi 1-2 szex+csók, állandó veszekedések és kihasználás...
2011. febr. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én 16 voltam, a srác 15. 3 évig tartott, és azért lett vége, mert már nem szerettem, nem éreztem jól magam vele, teljesen eltávolodtunk egymástól, ahogy átkerültem egyetemre. Tisztábbnak láttam otthagyni, mint szenvedni.
2011. febr. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!