Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ötvenen felüliek, éreztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötvenen felüliek, éreztek libidócsökkenést? Párotokon esetleg? Van belőle gond?

Figyelt kérdés
dec. 9. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Otven eves no vagyok, menstrualok meg, de oregszem. Negy eve olyan a libidom, mint egy kamasz fiunak.

Eloszor azt hittem, kapuzaras. Durva. Nem mulik, beteges szinte. Mas kortarsam most virult ki, uj par, szex allandoan.

dec. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
1, na ez érdekes, mert én 40 éves nő vagyok és nekem mostanában megugrott. Akkor még lesz durvább is?? Hajaj.
dec. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 40-43 közt volt olyan, hogy attól féltem, valakit megerőszakolok. 😆 Szex nélküli házasságban éltem.

Egy váratlan szerelem hozta ki ezt belőlem. Pokoli volt, mert ő nem feküdt le velem, másokkal meg nem volt jó. Próbáltam pedig 2 pasival is.

Utána eléggé megtört az élet, az a szerelem is, én pontosan tudom, hogy nálam ennek lelki oka van, de a szexualitás teljesen blokkolva van bennem 2 éve már,még masztizni se tudok. Csak szomorú vagyok a magányos szextől, vagy ha valakivel szexelek, eszembe jut, akibe szerelmes voltam, hogy mennyivel többet jelentett amikor szimplán ruhában átölelt, ezekkel az idegenekkel meg nem érzek semmit.

Emiatt lassan 3 éve nem feküdtem le senkivel. De maga a vágy se tud feljönni bennem.

Nem is lenne jó, ha feljönne, mert amikor csak egyvalaki tudja kielégíteni, az reménytelen. Én remélem, hogy a klimax teljesen ki fog ölni belőlem minden nemi vágyat.

dec. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
3-as, ha nem is feküdtél le a szerelmeddel, és ha jól értem kb 7 éve elengedett téged, miért ragaszkodsz hozzá? Ő nem becsült téged annyira, hogy egymáséi legyetek, akkor te miért áldozod fel az életedet érte kb?
dec. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!