Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem lenne gond?

Figyelt kérdés

A barátommal csúnyán összevesztünk, mert csúnyán megbántott engem, azzal, hogy azt mondta hogy más nőkkel biztos jobb lenne minden. Erre azt mondtam szakítsunk, ha mással jobb lenne minden, és leszedtem a kapcsolati státuszt, tehát hogy vele kapcsolatban vagyunk.

Ekkor eltűnt egy kis időre, és fel se vette nekem a telefont sem. Azt mondta csak akkor fog velem beszélni, ha vele szépen viselkedem, és csak azért nem írt, meg nem vette fel a telefont, hogy nézzek már magamba is egy kicsit.

Ekkor azt mondta rakjak vissza mindent, mert ha nem, akkor annak következménye lesz. Visszaraktam mindent, és ekkor rákérdeztem, hogy mi lett volna az a következmény, azt mondta semmi. De előtte meg mondta hogy jobban járok, ha visszarakom, mert jobb ha nem tudom inkább meg mi lenne akkor.

Utána szépen elköszönt üzenetben, mintha mi sem történt volna, és azt mondta ne idegesítsem ,mert így is van gondja, és még beteg is.


dec. 7. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Szakítás.
dec. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Békés pasasnak tűnik. Kitűnő férj jelölt. Boldog 50-60 évet majd vele xD
dec. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Hát az ilyen baromarctól mielőbb szabadulj meg.
dec. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten elég betegek vagytok.
dec. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Bolondok vagytok.Nekem 8 éve van kapcsolatom sose raktuk ki facebookra hogy kapcsolatban 🤣 jesszusom hány évesek vagytok? 15?
dec. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
96%

Azta, ott hagytam abba az olvasást, hogy neked azt mondta "következménye lesz"

Na akkor ez az a pont hogy szakíts vele még most.

Mióta vagytok együtt? De igazából lényegtelen is, mert ha 3 hónapja ha 10 éve en biztos ott hagynám.

Nézzen ő magába, mar csak azért mert azt mondta más nőkkel biztos jobb lenne.


Nem kellett volna visszarakj semmit állj a sarkadra, egy nyomorék féregről van szó nehogy már ő irányítsa az életed. Később ugy is lesz másik aki majd megbecsül, az ilyeneknél nem szabad le ragadni, tapasztalatból mondom:D


Ja es az nem mentség ha van gondja, meg beteg

dec. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Rakj vissza mindent, mert megfenyeget, hogy mi lesz, ha nem? Te meg visszaraktad, miután megalázott? Ne haragudj már, de te hülye vagy?
dec. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#7 Eleve hülye dolog ez a: "kirakja, leveszi, felteszi, priváttá változtatja" stb.. kisgyerekek szokása.
dec. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
92%

Engem senki se fenyegessen


Igazad van hogy ha szerinte jobb lenne neki másokkal, menjen másokhoz. Írd meg neki szépen, hogy te átgondoltad és szakítani szeretnél.aztan szedd le Facebookrol hogy érezze 🤣

dec. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Soha többet ne vedd fel neki a telefont! Örülj neki, ha ép bőrrel megszabadulsz tőle.
dec. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!