Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mi ütött belé hirtelen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi ütött belé hirtelen?

Figyelt kérdés
2 hónapja voltunk együtt, tudom nem egy nagy idő, pláne hogy abból 2 hetet külön töltöttünk, mégis nagy hatással volt rám és nem értem mi a problémája. Megismerkedés elején törődò, gondoskodó, ajándékozó, mindennap találkozni akart, folyamatos messenger beszélgetés.Beszélt arról hogy közös karácsony, később összeköltözés. Aztán a munkája miatt 2 hétig nem tudtunk találkozni, de akkor is egy nap többször is telefonált, így hiányzol, stb. Hazaért újra találkoztunk, minden oké. Majd kezdte lemondani a találkozókat fáradtságra hivatkozva. Egyik este még mondta menjek át én a családjához első találkozásra (nem tudtam elmenni munka miatt), majd másnap közölte, hogy nem biztos az érzéseiben és vége lett.
dec. 10. 07:49
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Talált mást.
dec. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit mondott, miért van vége?
dec. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ennyi volt az indok, hogy nem biztos az érzéseiben. Azöta nem keresett.
dec. 10. 08:02
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Nekifutott nagy hévvel,aztán rájött,hogy nem szerelmes.Aljas dolog bár,mégis sokan csinálják...
dec. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy legalább választ adott, más még arra se képes. Egyszerűen elmúlt a kezdetleges láng, van ilyen.
dec. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy talált mást, vagy egy régi szerelem még nem múlt el. Én pasiként már nem egy ilyen nőbe futottam bele. Az elején minden oké, nagyon jó hangulatban irogattunk telefonoztunk, aztán egyszercsak közli, hogy rájött még nincs túl az exén, nem akar hitegetni, így inkább nem ismerkedne tovább velem.
dec. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!