Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet véletlenül kitenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet véletlenül kitenni rólam egy Facebook sztorit?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel megbeszéltük, hogy a közös képeinket nem posztoljuk ki. Nekem Facebookom sincs. Soha nem jelezte, hogy kitenne bármit is rólam történetbe.


A munkahelyemen megemlítette valaki, hogy milyen jól néztem ki a sztoriban, amiben a párom feltett rólunk egy közös képet.


Azt sem tudtam hirtelen, hogy mi van. Rákérdeztem a páromnál és azt mondta, hogy "véletlenül" tette ki a történetet, nem tehet róla.


Ilyen létezik? Hogy lehet kitenni egy képet véletlenül történetbe iPhone-on?


Személy szerint ki nem állhatom a közösségi médiát. Azt főleg nem, ha a tudtom nélkül rólam posztolgat valaki.


dec. 12. 12:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg, hogy törölje.
dec. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%
Kb annyira volt véletlen, mint amikor az egyszeri asszony megbotlott a vak komondorban!
dec. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Törölte. Viszont nem tudom meddig volt kint. Eltelt 4 nap.


A kérdés arra irányul, hogy lehet-e egyáltalán véletlenül kitenni valamit sztoriba.

dec. 12. 12:50
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

Egy történet 24 órán át van kint. Amúgy ki lehet véletlenül is, bár nem tudom hogy. Én is jártam így, még 5 éve az új telefonommal, valahogy kirakta véletlenül, másnap vettem észre.

Egy haverom csaja rosszabbul járt, neki haverom Instgramjára töltötte fel a képet automatikusan, amin a csaj fürdött :).

dec. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Igen, lehet véletlenül. A férjem nem használja a Facebookot, de egyszer sikerült valahogy megosztania 24 órás történetbe egy politikai jellegű mémet. Kellemetlennek érezte, mert ő sosem politizál csak itthon a családdal. Tőlem kérdezte, hogy hogyan lehet leszedni. Fogalmam sincs, nem tudtuk eltűntetni. 24 óráig volt nyilvános, aztán eltűnt. Szóval, ha a 36 éves férjemnek sikerült tök véletlenül, előfordulhat, hogy a párodnak is.
dec. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom de van ilyen. Nekem is sikerült 2szer🤣...az egyik kép full égő volt.
dec. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetőség van:

- Vagy tényleg véletlenül volt (de érdekes hogy azt sem vette észre rögtön vagy másnap)

- Vagy pont azért tette ki mert ennyire nem akarod felvállalni ország világ előtt. Vannak olyan emberek akiknek fontos a közösségi média (nekem nem) és hogy lássák mások is hogy ki a párja.

Azt már neked kell tudni hogy mennyire gondolkodtok másként ebben a témában. Mert van hogy te kijelented, hogy nem akarod nyilvánosan kitenni a képeiteket, de ő a szíve mélyén erről mást gondol, csak azért egyezett bele mert te így akartad.

dec. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet véletlenül.
dec. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%

Egyszer kitettem az éppen kezelés alatt álló lyukas fogam.

Szerinted direkt ? 😂

dec. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%
Férjem is kirakott véletlenül fotókat a messengeren keresztül.
dec. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!