Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban miért nem szereti megosztani mikor magához nyúl?

Figyelt kérdés
Hétvégente találkozunk csak, így hétköznapokon nyilván mindketten önkielégítünk. Én vagyok a nő, ő a férfi. Viszont ő valamiért nem szereti megosztani mikor tervezi csinálni este mert azt mondta az elveszi a hangulatát ha tudok róla, így nem is nagyon szereti mikor rákérdezek, hogy van-e még terve estére. Szerinte izgalmasabb ha nem tudjuk a másikról hogy mikor csinálja, hanem csak elképzeljük. Néha sikerül kirángatni belőle hogy épp még gondolkozik rajta, hogy csinálja, de érzem hogy nem szívesen osztja meg. Pedig szerintem izgalmas lenne tudni. Létezik hogy egy férfit tényleg zavar ez?
dec. 12. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet olyan dologra veri, amiről nem akarja, h tudj.
dec. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem izgalmasabb ahogyan ő gondolja.
dec. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Persze hogy nem, mert arra veri ki, hogy #2es rá veri ki. 😅
dec. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem semmi közöd hozzá, hogy mikor csapja ki. Elég bizarr nekem, hogy ennyire belemászol az intim szférájába, pedig már azt is közölte, hogy őt ez zavarja. Ne legyél már ennyire erőszakos!
dec. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Van ilyen ember.. hogy erről beszélget ismerkedés alatt?
dec. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj kérdező,ha tartósabb kapcsolatot akarsz gondolkodj el ezen:

- nem kell mindig mindent megkérdezni a másikról

- egy kapcsolatban pedig nagyon hasznos segítőd lehet a "rossz" memória !


Már nem lennél az életemben az első ilyen kérdésed után.

dec. 13. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

“ egy kapcsolatban pedig nagyon hasznos segítőd lehet a "rossz" memória !


Már nem lennél az életemben az első ilyen kérdésed után.”

Mondjuk ez a két mondatod eléggé üti egymást. :D

dec. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!