Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha beleszeretnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lipe.wisu.ikre kérdése:

Mit tennél ha beleszeretnél egy hihetetlen mértékben gazdag pasiba a pénze miatt, majd kiderülne hogy a pasi közmunkásként napról napra tengeti az életét viszont valóban nagyon gazdag de a milliárdjai a bankszámláján vannak amihez nem nyúl hozzá?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 25. 10:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
100%

Tehát szegényes életmódot folytat. Akkor hogy veszi valaki észre azt, hogy van neki pénze egyáltalán?:D

Most az, hogy a te csökevényes világodban bele lehet szeretni valakibe a pénze miatt, azt hagyjuk..

2023. ápr. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
100%
Szoval nem nyul hozza, csak ha hirtelen kell egy uj Tesla, Boss oltony, Rolex, vagy hogyan kell elkepzelni? Kulonben tenyleg honnan tudom, hogy gazdag?😂 Egyebkent nem szolnek semmit, ilyen esetben a csavonak a kozmunka gyakorlatilag hobbi es testmozgas, o dolga.
2023. ápr. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 anonim ***** válasza:
100%

Csodálkoznék, hogy bárkibe bele tudtam szeretni a pénze miatt.


Mármint, legalább 3 exem azzal akarta megmenteni a kapcsolatunkat, hogy anyagilag a tenyerén hordozott. Nem ment nekik, nem voltam szerelmes.

2023. ápr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 anonim ***** válasza:
100%
Komplett idiótának nézném, hogy közmunkásként vesztegeti el az életét és nem kezd magával valami értelmesebbet.
2023. ápr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 A kérdező kommentje:
1. Pl. egyesek szoktak beszélni is
2023. ápr. 25. 11:19
 6/76 A kérdező kommentje:
2. Akkor se nyúl hozzá semmit se vesz belőle. Csak a közmunkás pénzt költi el. És te is úgy tudnád meg hogy beszél
2023. ápr. 25. 11:20
 7/76 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul azzal henceg, hogy "hah, milliárdok vannak a számlámon" közben teszi a SPAR BUDGET parizert a kosárba XD

Jah, hihető:D Biztos sokan beleszeretnének a pénzébe :DD


Az meg hogy beszél róla... aha... hát tudod, én még a barátaimnak sem mondom el, hogy mennyi pénzt tartok épp a számlámon. HOg ymiért? Hát mert ez baromira magánügy.

Az az ember aki csakúgy hangoztatja, hogy mennyi pénze van, az egyszerűen eg ygyökér, nincs rá jobb szó.

2023. ápr. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 anonim ***** válasza:
62%

1. Nem szeretek bele senkibe sem a pénze miatt, így a kérdés részemről értelmét veszíti.

2. Ki az a barom, aki csak úgy a bankszámláján tart MILLIÁRDOKAT? Még milliókat sem.

3. Ennyi pénze van, és ennyit tud kihozni az életéből? Süt róla az intelligencia hiánya.

2023. ápr. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
100%
Ja ertem, tehat az a terved, hogy bekamuzod, hogy tele vagy, mint a szemet, csak tartalekolsz, kozben van 400 ft honap 27-en a szamladon XD Hat, hajra, sok sikered nem hinnem, hogy lesz, max ha a kozmunkas tarsaid kozott keresgelsz.
2023. ápr. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném el.
2023. ápr. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!