Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsátható az ilyen eltűnés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátható az ilyen eltűnés?

Figyelt kérdés

Tegnap volt a barátom születésnapja. Megbeszéltük hogy munka után átmegyek hozzá és megünnepeljük. Elég sokat készültem rá, kajától kezdve minden megvolt.

Elindultam felé, írok neki hogy úton vagyok, semmi. Hívom is, semmi válasz. A vége az lett, hogy 3,5 órán át ácsorogtam a városban felcuccolva, szétfagyva. Már a paranoia kapott el, hogy biztos baja esett. A barátaival nincs kontaktom, legalább is aki a közelben lenne, család sem.

Végül 10 óra előtt megírtam neki hogy hazamegyek, lefekszek nem várok tovább. Rá egy 20 percre már reagált, ne haragudjak, elment leinni magát... Azt hozzá teszem, hogy kb dél óta nem reagált semmire, tehát közel 10 óra telt el így.

Láttam hogy keres, de nem akartam már válaszolni... Elsírtam magam mint valami tini úgy jöttem haza 2 mázsányi cuccal.


Azóta is folyamatosan keres hogy bocsássak meg neki, ő csak ennyire örült hogy megyek. Jézusom... Eltűnik közel fél napra, nem tudom hova, kikkel volt, semmit. Legalább csak annyit mondott volna hogy leugrok inni majd jövök. Még az sem érdekelt volna hol van vagy kikkel, de legalább szólt volna hogy ne szobrozzak a lakása előtt órákat.

Innentől meg mindenki fantáziájára van bízva a dolog mi is történhetett ezekben az eltűnt órákban.

Nem tudom mit csináljak... Nekem ez már nem a megbocsátható kategória, pláne hogy egyszer már volt ilyen eltűnése pár hónapja.

29 évesek vagyunk közel 5 hónapja együtt.


dec. 14. 09:55
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

ő csak ennyire örült hogy megyek.


Ez nem normális. De te sem. Miért ácsorogtál bárhol 3,5 órát??? Eszednél vagy? 20 perc után hazamegyek.

Teljesen mindegy, mit csinált ezekben az órákban, rólad nem vett tudomást.

dec. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem ez már nem a megbocsátható kategória, pláne hogy egyszer már volt ilyen eltűnése pár hónapja."


Nekem se lenne megbocsátható kategória. Szakítanék.

dec. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
72%
Hihetetlen a történet, nincs olyan ember, aki 3,5 órát vár másra!
dec. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
97%
Egyetértek veled meg az eddigi válaszolókkal. Ez nem megbocsátható. Szórakozzon a jó édes anyjával az ilyen kretén.
dec. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
97%
Férfiként mondom, hogy ez már mindenképpen túl sok. Főleg, hogy nem az első. Az pedig szinte mindegy is, hogy mit csinált abban a pár órában. Nem beteg volt, nem baleset érte és nem valami haldokló rokonja, ismerőse mellett volt. Tudta, hogy készülsz hozzá, akadt egy másik programja is, neki pedig választania kellett és választott. Tudom, külsősként könnyű, de ha rám hallgatsz, otthagyod.
dec. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Manapság mindenkinek van mobiltelefon a zsebében, 20 másodpercen belül tud írni egy rövid sms-t, e-mailt, messenger vagy insta üzenetet vagy ne adj isten, felhívni egy percre és lemondani az estét.


Nem hiszem, hogy ha egy kicsit is érdekelnéd ne tudott volna annyit írni hogy sztornó. Főleg a kapcsolat elején, az első 5 hónapban, mi lesz később?

dec. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
70%
Úgysem fog szakítani, a lottóm jönne be ennyire...
dec. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

"dél óta nem reagált semmire, tehát közel 10 óra telt el így."


El sem kellett volna indulnod.

dec. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Szakítás, egyértelműen, ez az ember semmibe vesz téged. Viszont tanulj ebből, legközelebb eszedbe se jusson senkire ennyit várni. El se indulj, ha nem válaszol. Ha meg elindultál, max 20 perc után lépj le, a 3.5 óra nettó önsorsrontás. Ne mondd már, hogy ha megjelent volna 3.5 órával később akkor még nekiálltál volna vele szülinapozni..
dec. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire örült, hogy mész, hogy hullarészegre itta magát?😆
dec. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!